Zrób swój Pokemon GO Fest w domu wraz z tymi gadżetami od Niantic!

Jeśli brakuje Wam atrakcji na Pokemon GO Fest – Niantic zaproponowało dla Was zestaw gadżetów, które sami możecie stworzyć by ubarwić Waszą imprezę!

Pokemon GO Fest 2021 odbędzie się tak samo jak w zeszłym roku w formie stacjonarnej. Oznacza to, że mniej więcej każdy powinien sobie sam zorganizować swoją własną imprezę.

Wzorem Pokemon Company (o którym pisałem wczoraj), Niantic zaproponowało graczom dodatkowe atrakcje, które możecie sami wydrukować i przygotować w domu!

Na specjalnie przygotowanej stronie Pokemon GO Fest Print, możecie pobrać szablony i wydrukować je w domu, by wasza impreza z łapaniem Pokemonów była jeszcze lepsza!

Niantic przygotowało szablony dekoracji, akcesoriów oraz papercraftu! Można przygotować papierowy prezent jak z gry lub Pokeball! Ale to jeszcze nie wszystko! Można wydrukować W REALNYM ROZMIARZE liderów każdego z zespołów – Sparka, Blanche i Candelę, a także Professora Willowa. Jeśli macie usztywniony papier, lub tekturę, możecie stworzyć postać z gry w realnej wielkości!

Jesteście gotowi przytulać się do Sparka realnych rozmiarów?!

To bardzo fajna sprawa, że Niantic stara się przygotowywać atrakcje dla każdego gracza, który swój GO Fest spędzi w domu, lub z najbliższymi znajomymi. Zapowiada się na to, że GO Festy nie będą już odbywać się w różnych miastach na świecie, tylko tak jak teraz – w formie globalnej na całej planecie.

A wy? Kupiliście już bilet? Pokemon GO Fest odbędzie się 17 – 18 lipca 2021.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.