Pokémon: Scarlet & Violet — Temporal Forces zapowiada powrót kart ACE SPEC

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że kolejny dodatek do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game (TCG), Scarlet & Violet—Temporal Forces, będzie dostępny u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie od 22 marca 2024 r.
 
Wprowadzone po raz pierwszy w serii Black & White, karty ACE SPEC powrócą do Pokémon TCG w Scarlet & Violet — Temporal Forces, jak wstępnie ogłoszono podczas Mistrzostw Świata Pokémon w 2023 roku. Karty ACE SPEC mają silne oddziaływanie, ale każda talia będzie ograniczona tylko do jednej karty ACE SPEC. Co więcej, karty ACE SPEC w Scarlet & Violet — Temporal Forces będą miały nowy, przyciągający wzrok design w kolorze magenta i będą mogły pojawiać się jako karty Trenera lub Specjalnej Energii.
 
W nadchodzącym rozszerzeniu pojawią się także nowe Pokémony, w tym Walking Wake i Iron Leaves, pierwotnie wprowadzone w grach wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet. Trenerzy zobaczą także nowe karty Pokémonów i Trenerów Starożytnych i Przyszłych (Ancient i Future), a także więcej Tera Pokémonów ex ze zmienionym typem.


 
Warte uwagi karty z rozszerzenia to:

  • Siedem kart Trenera ACE SPEC i kart Energii Specjalnej
  • 13 Pokémonów ex i dwa Tera Pokémony ex
  • 22 karty ilustrowane rzadkich Pokémonów
  • 10 specjalnych kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów i kart Wsparcia
  • Sześć hiper rzadkich wytrawianych złotych kart

Trenerzy mogą znaleźć dodatek Scarlet & Violet—Temporal Forces w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.