Kontakt z nami

Serwis WAW Pokemon prowadzi w całości VULPISTER wraz z pomocnikami. Jeśli chciałbyś skontaktować się z administratorem – pisz śmiało pod adres e-mail:

vu*******@gm***.com

Potrzebujesz porozmawiać o Pokemonach w Polsce? Chciałbyś zaprezentować swój produkt Pokemon na stronie? Chciałbyś wysłać gadżety Pokemon? Potrzebujesz wypromować swój event związany z Pokemonami? Potrzebujesz ocenić, czy masz oryginalne karty Pokemon? Chętnie pomogę – pisz śmiało.

Stroną zajmuję się totalnie hobbistycznie, dlatego mogę odpisać dzień/dwa dni później. Przepraszam!

Administratora znajdziesz również w wielu sieciach społecznościowych, najlepiej wejdź w wizytówkę.

WAW Pokemon powstał w 2014 roku i od tego czasu stał się największym i jednym z najstarszych serwisów Pokemon w Polsce, który jako jedyny opisuje je w całym spektrum – w formie felietonów, newsów, artykułów. Nie skupiamy się wyłącznie na jednej kategorii Pokemon – bierzemy całą markę na tapetę. Jeśli coś się dzieje w Polsce z Pokemonami – na pewno o tym napiszemy!

Współpracowaliśmy (i współpracujemy nadal!) z: The Pokemon Company International, ConQuest Entertainment, Burda Media, OrbiCo, Blue Ocean Polska, KoolThings, BoosterPoint.pl, Plan-Sza Poznań, Pokemon Valhalla, AntyGaming, vulpress, i wieloma innymi!

2 thoughts on “Kontakt z nami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.