10-lecie serwisu WAW Pokemon

WAW Pokemon powstał 10 lat temu! Z okazji świętowania 10-lecia odbył się konkurs oraz mnóstwo wydarzeń w serwisie!

10 lat minęło tak szybko, że to się po prostu nie mieści w głowie! WAW Pokemon przechodziło w tym czasie wiele przeobrażeń, ale także ogromnie dużo zmieniło się w tym czasie w Pokemonach. Aby to wszystko opisać, napisaliśmy cykl artykułów, które pojawiały się codziennie na łamach WAW Pokemon. Przeczytać możecie w nich o tym jak 10 lat temu wyglądały Pokemon, karcianka, czy gry, ale także poznacie historie innych osób i przeczytacie burzliwą historię naszego serwisu!

Ale to nie wszystko!

Oprócz tego odbył się konkurs w którym do wygrania były fantastyczne nagrody!

W ciągu 10 lat współpracowaliśmy z wieloma partnerami, firmami i sklepami, by dostarczyć wam najlepsze i najświeższe informacje o Pokemonach, karciance, magazynach, gadżetach, zabawkach, grach, a także wydarzeniach, które dzieją się tu w Polsce. I to właśnie te fantastyczne firmy i sklepy wsparły WAW Pokemon niezwykłymi i oficjalnymi nagrodami, które czekały na was w jubileuszowym konkursie!

Z całego serca chciałbym tu podziękować za ogromne wsparcie przez lata dla wszystkich firm, sklepów oraz organizacji, które w toku działalności serwisu przesyłały swoje materiały, gadżety i produkty do recenzji. Szczególne podziękowania kieruję dla firm, które są sponsorami nagród w konkursie a są to (w kolejności alfabetycznej):