Oczywiście mam na myśli zakupy na nadmorskich bazarkach – TO WSZYSTKO PODRÓBKI!!!

Wiele razy pisałem już na WAW Pokemon o podrobionych kartach Pokemon, które w polsce są wręcz plagą. Na mojej stronie znajduje się najlepszy i największy poradnik odnośnie podróbek w całym internecie. Wiele razy pisałem też, że na Allegro również znajdziecie głównie podróbki, a niedawno wypuściłem nowy film o podrobionych kartach Pokemon:

Natomiast Saitonashi podesłał mi na naszym serwerze Discord, że… cóż nawet najnowszy set – Paldea Evolved jest już… podrobiony! I że podróbki, w tragicznie wysokich cenach (cena podróbek powinna wynosić ZERO ZŁOTYCH bo to śmieci) są sprzedawane w nadmorskich bazarkach.

I oczywiście, jak najbardziej to podróbki o których pisałem już setki razy tutaj, na discordzie, czy na moim fanpage na facebooku. Oczywiście wszystkie są z punktu widzenia prawa nielegalne, a taka sprzedaż łamie prawo.

No ale może macie chęć na super booster boxa z Paldea Evolved za 100zł, lub boostery? Z dodatku, który dosłownie dopiero co wyszedł, a już jest podrobiony?! Proszę bardzo!

To totalnie niedopuszczalna sytuacja, no ale o tym również też pisałem – że moim zdaniem karty z serii Scarlet/Violet będą najłatwiejsze do podrobienia bo mają najbiedniejsze wersje holo. No i niestety nie myliłem się. Znowu miałem rację, ale w tym przypadku – nie chciałem jej mieć.

Po lewej – podróbka nadmorska (zauważcie małego Pikachu, którego nie powinno być nad logo), a po prawej – oryginał

Jeśli nie jesteście pewni, czy wasze karty Pokemon to podróbki, czy oryginały – zawsze możecie sprawdzić mój poradnik, czy moje filmy, albo po prostu wysłać do mnie na mejla, albo napisać do mnie na discordzie. Ja już wiem, że mój poradnik z podróbkami – musi być natychmiast zaktualizowany!

Ogromne podziękowania dla Saitonashiego za podesłanie zdjęć i Klaudu – autorki zdjęć! 🙂

To było pomocne?

Dzięki za informację!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.