Jak rozpoznać czy Pokemon jest nielegalny?

Pokemon Sword i Shield już jest tak zepsute i pełne gennerów. Ale dalej próbujemy robić nasze cele np. Shiny Living Dex i nie chcemy aby jakiś hacker zepsuł nam przyjemność, więc dam tutaj kilka przykładów jak rozpoznać, czy Pokemon jest nielegalny:

Zbyt dobre statystyki

Najczęstszy przykład shackowanego pokemona. Co prawda można mieć szczęście do czegoś, ale niektóre połączenia sięgają poza skalę.

Square Shiny 6iv Pokerus cokolwiek jest już w zupełności zbyt dużym połączeniem. Jak macie cokolwiek takiego to możecie być pewni że jest to shackowane. Najbardziej w tym był ważny pokerus, ponieważ szansa jest za mała na taką kombinację

Niemożliwe rzeczy

Tutaj też, może czasem niezauważalne lub zupełnie widoczne. Częstym przykładem są niemożliwe balle związane z jakimś pokemonem, np. Grookey w masterballu. A czasem mogą to być ogromne rzeczy np. statystyki 999×6, Lapras z ability Clear Body, Type: Null z jajka albo jak ten raid u góry.

czy to samolot? czy to pies? nie! to nielegalny Pokemon!

Własne pokemony

Może już udało ci się spotkać już Omastara w swsh? Ludzie próbują naprawić national dex w pokemon SS poprzez dodawanie pojedynczych do gry. Od razu mówię że to tylko animacje i przerobiona nazwa, bo normalnie to zwykły inny pokemon z innym wyglądem.

Ribbony

Nawet byś się nie zorientował/a jakby ktoś ci dał cokolwiek z 30 ribbonami, ponieważ kto to sprawdza? Ale czasem lepiej się upewnij przy takich rzeczach jak np. Shiny Jirachi. Ostatnio jest ich dużo.

Shiny Locked

Niektóre pokemony takie jak galar legendy, marshadow, zeraora, cosmog i cosmoem nie mogą być shiny. Są poprostu zablokowane w grze, więc każdy np. shiny zacian jest w 100% shackowany.

Ciekawe czy animacje tego nielegalnego shiny są tak samo zepsute?

Poradnik napisała Natixy

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.