Hakowane Pokemony to nadal problem w Scarlet/Violet

Jeśli nadal chcecie dobrze bawić się w Scarlet/Violet – uważajcie na hakowane Pokemony. Mogą zniszczyć wam grę (i to dosłownie!)

Edward Dragonson na moim discordzie przekazał mi bardzo ciekawą informację:

Na stronie już od lat widnieje poradnik jak odróżnić legitne Pokemony od tych shakowanych. Problem shakowanych Pokemonów nie istnieje od wczoraj, a bardzo silnie przejawiał się w grach Pokemon Sword/Shield wydanych kilka lat temu (pierwsza pełna wydana gra Pokemon na Nintendo Switch).

Myśleliśmy, że wraz z wprowadzeniem nowych gier i dodatkowych zabezpieczeń w grach jak i w Pokemon HOME, ten problem juz zniknie, ale jednak nie – istnieje i wcale się nie zmniejszył.

Wyraźnie widzać to po screenach, które Edward załączył. Pokemony ze wszystkimi możliwymi wstążkami, z trzymającymi Master Balla oraz shiny startery z pełnymi statystykami oraz nazwa Pokemona brzmiąca jak strona internetowa. To nie może być legitne.

Pokemon złapany w 2000 roku, kiedy jeszcze nawet nie istniał Nintendo Switch – tak jest, to na pewno przejdzie!

Co zrobić z takimi Pokemonami? Dla bezpieczeństwa powinno się je usunąć. Przy połączeniu online i próbie wysłania takich Pokemonów dalej, lub korzystania z nich istnieje szansa na wyłapania bana. Takie Pokemony nie powinny przejść też w Pokemon HOME – będą Bad Eggami, lub w ogóle aplikacja nie pozwoli ich przenieść.

Hakowane Pokemony zdarzają się coraz częściej w Wonder Trade, ponieważ coraz mniej osób gra w grę, a coraz więcej botów tworzy nowe nielegalne stworki. Przez co coraz częściej można natrafić właśnie na takie perełki. Jeśli natraficie na takie Pokemony – nie cieszczie się za bardzo, tylko uważajcie, by nie zniszczyły wam gry.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.