Aktualizacja Pokemon Home pokaże hakowane Pokemony?

W grze pojawi się ciekawa nowość, która może zmienić sposób wyświetlania Pokemonów!

Odkąd wyszło Pokemon HOME, gracze dzielą się na 3 kategorie osób: Ci którzy nie przejdą z Pokemon Banku do Pokemon HOME, ci, którzy od razu wrzucą wszystko do Pokemon HOME, oraz ci, którzy nie korzystają ani z Pokemon Banku, ani z Pokemon HOME.

Jednakże w najbliższym czasie pojawi się globalna aktualizacja aplikacji Pokemon HOME, która wprowadzi kalendarz do gry oraz nowy widok Pokemonów.

Sam kalendarz będzie o tyle ciekawy, że będzie można zobaczyć kiedy złapaliśmy Pokemona, czy otrzymaliśmy go w prezencie (jako gift w grze) lub poprzez wymianę z innymi graczami.

To może być bardzo ciekawa sprawa, ponieważ hakowane Pokemony mają daty często z przyszłości, na przykład rok 2024 lub 2026, to daty, kiedy gracze wyszukiwali shiny rajdy Pokemon, by móc odnaleźć rajd ze 100% shiny Pokemonem. Przypomiam też o tym, że łatwo można wykryć shakowanego Pokemona – zobacz mój poradnik jak.

Oprócz tego pojawi się opcja przeglądania Pokemonów w nowym widoku i oglądania ich z każdej strony. Ot taka drobna ciekawostka.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.