Tego jeszcze nie grali! Podrobione zestawy VMAX box na Allegro! UWAŻAJCIE!

Pomysłowość chińskich twórców podróbek i polskich sprzedawców na allegro nie zna granic. Ale właśnie przekroczyliśmy kolejną z nich…

Paweł podesłał mi na mejla (bardzo dziękuję!) bardzo fajny zestaw kart Pokemon:

Witam,

podsyłam ofertę na allegro z przedmiotem, który okazuje się jest podróbką ale wiernie oddaje wizerunek oryginału. Sam się na chwilę złapałem.

[tu był link ale go wyciąłem]

Paweł
Nie przejmujcie się – 66 osób nie kupiło tego zestawu, po prostu allegro jest głupie bo łączy zestawy podrobione z oryginalnymi w jedne aukcje

I kolejny raz będę musiał zaktualizować mój poradnik o podróbkach kart Pokemon. I potwierdza się kolejny raz to, że na allegro nie ma oryginalnych kart Pokemon! I powiem wam, że na prawdę jak podrabiają już nie tylko boostery i booster-boxy, a także takie zestawy, to ja jestem ciekaw kiedy podrobią Pokemon TCG Classic. Wtedy kupię!

Co ciekawe, zestaw jest bardzo intrygująco podrobiony. Po pierwsze – PIERWSZY RAZ W ŻYCIU widzę podrobioną jumbo (oversized) kartę – czyli kartę ponadwymiarową. Nigdy nie widziałem na oczy podróbek tych kart, myślałem, że ich nie robią.

Po drugie, zestaw jest spakowany jak zwykły BOX, czyli ma jakieś tam karty promo na wierzchu a w tyle są boostery – takich zestawów jeszcze nie robili.

Po trzecie – karta jumbo ma oznaczenie setu SVIen, a jest kartą… V… czyli powinna być z setu Sword/Shield, ale który chińczyk by się tam przejmował takimi pierdołami, ważne, że świeci!

Po czwarte – mamy tu Eternatus VBOXa, ale w środku nie ma ani jednego Eternatusa, a grafika przedstawia Reshirama (jumbo karta z resztą też). Kogoś to dziwi?

Gdyby kogoś interesowało – na poniższej grafice prezentuję Eternatus VMAX box (zwykłego Vboxa nie ma) i tak wygląda oryginał. Boxa V z Reshiramem nie ma.

Jeżeli znaleźliście w sklepach jakieś podróbki, lub nie jesteście pewni, czy posiadacie podrobione karty Pokemon – możecie śmiało wysyłać je do mnie o oceny wrzucając je w komentarze lub na vu*******@gm***.com. Na pewno wam pomogę, a czasami z takich wiadomości pojawiają się ciekawe artykuły 🙂

Podobne wpisy

One thought on “Tego jeszcze nie grali! Podrobione zestawy VMAX box na Allegro! UWAŻAJCIE!

  1. Na 100% XD ty się nie znasz na kartach pokemon , po pierwsze ma allegro są też orginalne karty , a po drugie to wogule allegro może pozwać cie do sondu chyba za takie coś bo zniechcasz ludzi do kupowania żeczy na allegro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.