Halloween z Pokemonami – druga seria TRICK OR TRADE BOOsterów już niedługo!

Trick or Trade to pierwszy raz wydany w zeszłym roku pod-set (bez dodatkowej ikonki, tylko z oznaczeniem Pikachu w dyni na kartach), który pojawił się na Halloween. Zawierał przedrukowane karty Pokemon z różnych setów, wszystko dla tych, którzy chcieli uzupełnić swoją kolekcję.

W tym roku firma Pokémon Company International zaprasza Trenerów do świętowania Pokéween w sezonie duchów wraz z premierą tegorocznego zestawu Pokémon Trading Card Game (TCG): Trick or Trade BOOster, dostępnego już u uczestniczących w programie sprzedawców detalicznych.

(wiemy, że sklepy mają opóźnienia o kilka tygodni, ale zestawy powinny trafić przed halloween)

Zestaw Trick or Trade BOOster zawiera asortyment mini zestawów rozszerzonych, które zapewniają dzieciom i rodzicom fajną alternatywę dla słodyczy dla miłośników cukierków albo psikusów. Każdy zestaw BOOster Trick or Trade zawiera trzy karty z Pokémon TCG – ozdobione pieczątką Pikachu z dynią – oraz nowy asortyment na rok 2023, w tym ulubione przez fanów Pokémony Pikachu i Mimikyu.
 
„Najlepiej sprzedająca się gra karciana Pokémon Trading Card Game w dalszym ciągu jest jedną z najczęściej poszukiwanych pozycji wśród dzieci i rodzin” – powiedział Barry Sams, wiceprezes ds. gier karcianych Pokémon Trading w firmie Pokémon Company International. „Po sukcesie zestawu BOOster Trick or Trade w 2022 r. w USA, miłośnicy „cukierków albo psikusów” mogą nie tylko z niecierpliwością czekać na ponowne zdobycie Pokémon TCG podczas tegorocznych halloweenowych zakupów, ale mogą też świętować Pokéween na różne sposoby, ponieważ nasza marka w dalszym ciągu skupia całą swoją uwagę na sezonie duchów”
 
Aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco, Trenerzy mogą odwiedzić stronę Pokemon.com/Pokeween, która zostanie zaktualizowana do Pokéween 2023 na początku października. Fani mogą również dołączyć do świętowania, używając hashtagu #Pokeween online.

informacja prasowa

Mi się poprzednie Trick or Trade bardzo podobały i sam sobie kupiłem kilka. Jestem bardzo zainteresowany tegorocznymi kartami. A wy?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.