WAW Pokemon świętuje 10 lat istnienia!

WAW Pokemon powstał 10 lat temu! Z okazji świętowania 10-lecia zapraszam was do naszego cyklu artykułów i fantastycznego konkursu!

10 lat minęło tak szybko, że to się po prostu nie mieści w głowie! WAW Pokemon przechodziło w tym czasie wiele przeobrażeń, ale także ogromnie dużo zmieniło się w tym czasie w Pokemonach. Aby to wszystko opisać, zapraszam was na cykl artykułów, które będą pojawiały się codziennie na łamach WAW Pokemon. Przeczytacie w nich o tym jak 10 lat temu wyglądały Pokemon, karcianka, czy gry, ale tażke poznacie historie innych osób i przeczytacie burzliwą historię naszego serwisu!

Ale to nie wszystko!

Bo oprócz tego, czeka was FANTASTYCZNY KONKURS, wydaje mi się, że największy jaki organizowałem na WAW Pokemon i w swoim życiu!

W ciągu 10 lat współpracowaliśmy z wieloma partnerami, firmami i sklepami, by dostarczyć wam najlepsze i najświeższe informacje o Pokemonach, karciance, magazynach, gadżetach, zabawkach, grach, a także wydarzeniach, które dzieją się tu w Polsce. I to właśnie te fantastyczne firmy i sklepy wsparły WAW Pokemon niezwykłymi i oficjalnymi nagrodami, które czekają na was w jubileuszowym konkursie!

Z całego serca chciałbym tu podziękować za ogromne wsparcie przez lata dla wszystkich firm, sklepów oraz organizacji, które w toku działalności serwisu przesyłały swoje materiały, gadżety i produkty do recenzji. Szczególne podziękowania kieruję dla firm, które są sponsorami nagród w konkursie a są to (w kolejności alfabetycznej):

Dzięki ogromnemu wsparciu powyższych firm, przygotowałem dla wszyskich odwiedzających konkurs w którym do zdobycia będą te oto fantastyczne nagrody:

Konkurs wystartuje 22 kwietnia – dokładnie w nasze 10 urodziny i tam na stronie konkursowej szczegółowo przeczytacie zasady oraz poznacie wszystkie nagrody, ale już dziś mogę powiedzieć, że obdaruję nie jedną, a aż 3 osoby tymi ogromnymi zestawami! Zachęcam więc do odwiedzania WAW Pokemon, bo oprócz codzinnych artykułów, punkt kulminacyjny w formie konkursu będzie idealnym momentem, by z okazji urodzin strony podarować wam fantastyczne prezenty!

Do zobaczenia!

Podobne wpisy

2 thoughts on “WAW Pokemon świętuje 10 lat istnienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.