KONKURS! Robię przegląd magazynu Pokémon. Trenuj ze mną! numer 2/2021!

Najnowszy numer oficjalnego magazynu dla fanów i trenerów Pokemon już jest w kioskach! Zapraszam na przegląd oraz konkurs w którym do zdobycia jest jeden numer!

Dosłownie przedwczoraj pisałem o tym, że nowy numer magazynu Pokémon. Trenuj ze mną, jest już dostępny w kioskach. Magazyn jest na rynku już ponad rok i co numer zaskakuje nas dodatkami w postaci coraz fajniejszych plakatów i najnowszych zestawów kart Pokemon. Zobaczcie z resztą sami w moim filmie!

Konkurs! Zdobądź za darmo najnowszy numer magazynu!

Zapraszam na organizowany przeze mnie giveaway, w którym wyślę jeden nieotwarty magazyn (wraz z kartami) wśród wszystkich osób, które zostawią komentarz pod filmem z unboxingiem magazynu (powyżej) pisząc dlaczego akurat do Ciebie powinien trafić magazyn!

Jeśli będzie minimum 20 komentarzy od różnych osób i minimum 20 łapek w górę – wyślę dodatkowo poprzedni numer magazynu dla kolejnej osoby!

Wygrywają najciekawsze komentarze (bez losowania!) Konkurs trwa do niedzieli 18 lipca! Kilka dni później na live będzie losowany zwycięzca, który będzie wpisany pod filmem na YT!

Powodzenia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.