W kioskach możecie kupić już magazyn Pokémon. Trenuj ze mną numer 2/2021

A w przyszłym tygodniu będzie okazja do zdobycia tego numeru na WAW Pokemon – ZA DARMO!

O magazynie Pokémon. Trenuj ze mną pisałem wielokrotnie, niedawno na rynku dostępny był numer 1/2021, a teraz w sprzedaży jest już numer kolejny. A co w nim?

W środku znajduje się 36 stron wypełnionych informacjami i ciekawostkami dotyczącymi świata Pokémonów, a także komiksy, plakaty i bardzo wiele zabaw i łamigłówek, do których rozwiązywania można wykorzystać załączone do tytułu naklejki.

Oprócz tego oczywiście dla graczy Pokemon Trading Card Game (czyli dla mnie też!) znajduje się dodatkowa saszetka uzupełniająca z trzema sztukami kart – tak zwany Fun Pack. Tym razem trafił do nas najnowszy zestaw – Chilling Reign! Niedawno chwaliłem się, co udało mi się uzbierać z tego zestawu! To super sprawa! W poprzednim numerze dostaliśmy również najświeższy wtedy dodatek – Battle Styles.

Tak wyglądał POPRZEDNI magazyn Pokemon. Trenuj ze mną!

Zdobądź magazyn Pokémon. Trenuj ze mną numer 2/2021

Dzięki uprzejmości firmy Blue Ocean Entertainment Polska, otrzymałem dwa magazyny, więc jeden całkowicie nierozpakowany z kartami rozdam WAM! Co trzeba będzie zrobić? To proste! Zasubskrybujcie mój kanał na YouTube – już w ten weekend pojawi się tam film z unboxingu i recenzji najnowszego numeru magazynu! Wystarczy go skomentować i w komentarzu wpisać krótko w jednym lub kilku zdaniach – dlaczego magazyn powinien trafić akurat do Ciebie! Najlepszy i najciekawszy komentarz otrzyma ode mnie magazyn! Sam go wyślę do Ciebie za darmo!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.