Pokemony bez konsoli? Zobacz propozycję zabaw bez prądu!

Nie samymi grami elektronicznymi żyją Pokemony. I nie samą karcianką! Zobaczcie propozycję The Pokemon Company na lato! Wystarczy mieć… drukarkę!

Oczywiście oprócz konsolowych i smartfonowych gier, mamy również karciankę Pokemon oraz gry planszowe, jak chociażby Monopoly. Mimo to, oficjalny serwis Pokemon zaprezentował kilka dodatkowych zabaw, które możecie zrealizować w domu lub ze znajomymi.

Na specjalnej podstronie z „zabawami do wydrukowania” możecie znaleźć kilka bardzo fajnych pomysłów (które akurat wymagają jedynie drukarki i kreatywności).

Możecie stworzyć i pokolorować własne zakładki do książek czy zawieszki na drzwi, odgadywać Pokemony z krzyżówki, wykreślanki, porównań, czy powiększeń. Jest też zabawa z grafiką (tworzenie obrazu przestrzennego), czy kolorowanki. Samych aktywności jest bardzo dużo i nie do wszystkich wymagana jest znajomość języka angielskiego!

Może to być ciekawy pomysł na spędzenie chwili wolnego czasu i stworzenia jakiś ciekawych projektów w domu samemu, lub ze znajomymi!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.