Pokemon GO Fest 2021 właśnie został zapowiedziany! Co nas czeka?

Szykujcie dwa wolne dni w waszych kalendarzach na łapanie Pokemonów!

Właśnie otrzymaliśmy bardzo świeże informacje na temat planowanego wydarzenia Pokemon GO Fest 2021 – globalnego eventu związanego z łapaniem Pokemonów i wykonywania zadań, który ze względu na pandemię, odbędzie się znowu w formie online dla wszystkich.

Zeszłoroczny GO Fest był dość ciekawym eksperymentem. Z reguły takie wydarzenia odbywały się w największych światowych miastach (niestety nigdy w Polsce, ale najbliżej nas – w Niemczech) i polegały na spotkaniach fanów z twórcami gry i niezliczonym łapaniu Pokemonów w wyznaczonych strefach. W zeszłym roku wydarzenie odbywało się online co z jednej strony zachęciło nowych fanów do możliwości uczestniczenia, ale z drugiej – cena była dość zaporowa, samo zapłacenie za uczestnictwo, to nie wszystko – trzeba było jeszcze łapać Pokemony i wykonywać zadania, a gracze z obszarów o mniejszej ilości Pokestopów mieli z tym ogromne problemy.

Pokemon GO Fest 2021 co nas czeka?

Na ten moment nie za wiele wiemy o tym co czeka nas na Pokemon GO Fest 2021 oprócz tego, że wydarzenie odbędzie się w podobnej formie jak rok temu. Niantic w swojej notatce na blogu przypomina, że jesteśmy w środku 25-lecia Pokemonów, i 5-lecia gry Pokemon GO, więc to wydarzenie będzie niezwykłe w stosunku do tych poprzednich. Jak będzie na prawdę? Zobaczymy już niebawem!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.