Pokemon GO Fest 2021 właśnie został zapowiedziany! Co nas czeka?

Szykujcie dwa wolne dni w waszych kalendarzach na łapanie Pokemonów!

Właśnie otrzymaliśmy bardzo świeże informacje na temat planowanego wydarzenia Pokemon GO Fest 2021 – globalnego eventu związanego z łapaniem Pokemonów i wykonywania zadań, który ze względu na pandemię, odbędzie się znowu w formie online dla wszystkich.

https://twitter.com/PokemonGoAppPOL/status/1387092883149361155

Zeszłoroczny GO Fest był dość ciekawym eksperymentem. Z reguły takie wydarzenia odbywały się w największych światowych miastach (niestety nigdy w Polsce, ale najbliżej nas – w Niemczech) i polegały na spotkaniach fanów z twórcami gry i niezliczonym łapaniu Pokemonów w wyznaczonych strefach. W zeszłym roku wydarzenie odbywało się online co z jednej strony zachęciło nowych fanów do możliwości uczestniczenia, ale z drugiej – cena była dość zaporowa, samo zapłacenie za uczestnictwo, to nie wszystko – trzeba było jeszcze łapać Pokemony i wykonywać zadania, a gracze z obszarów o mniejszej ilości Pokestopów mieli z tym ogromne problemy.

Pokemon GO Fest 2021 co nas czeka?

Na ten moment nie za wiele wiemy o tym co czeka nas na Pokemon GO Fest 2021 oprócz tego, że wydarzenie odbędzie się w podobnej formie jak rok temu. Niantic w swojej notatce na blogu przypomina, że jesteśmy w środku 25-lecia Pokemonów, i 5-lecia gry Pokemon GO, więc to wydarzenie będzie niezwykłe w stosunku do tych poprzednich. Jak będzie na prawdę? Zobaczymy już niebawem!

Podobne wpisy

One thought on “Pokemon GO Fest 2021 właśnie został zapowiedziany! Co nas czeka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.