Moc atrakcji na 25-lecie marki Pokemon!

Zdajecie sobie sprawę, że w 2021 roku Pokemony obchodzą swoje 25-lecie? To ćwierć wieku! The Pokemon Company International przygotowało dla nas masę atrakcji i uchyla rąbka tajemnicy:

Przedruk kart Pokemon (jumbo)

Czekają nas duże wersje kart Pokemon ze starterami (tzw. jumbo), które w polsce raczej cieszą się średnią popularnością. Karty będą zawierały Pokemony startery oraz Pikachu z 1 setu – Base Set. Podoba mi się, że szablon kart będzie zachowany jak w oryginale (dlatego dla każdej generacji będzie inny), ale nie podoba mi się, że karty w sumie nie otrzymały własnego setu, są po prostu duże i z ikonką.

Nowe muzyczne hity

Katy Perry (oraz inni artyści) zostali zaproszeni, by rozpromować markę Pokemon za pomocą muzyki. Na ten moment nie znamy ani tytułów, ani nawet motywu dźwiękowego hitu – wiemy tylko, że oprócz Katy Perry, pojawią się inni znani artyści. Czekamy na więcej informacji. TPCi zapowiedziało również „największą imprezę Pokemon na świecie”, na którą każdy jest zaproszony. Pachnie to koncertem na YT, albo jakimś wydarzeniem na twitchu.

Figurki i gadżety

Pokemon Company zapowiedziało także współpracę z wieloma firmami w sprawie stworzenia gadżetów Pokemon. Tak jak nie mamy co liczyć w polsce na gadżety Scholastic, czy Jazwares (A jednak! Zabawki i gadżety Pokemon w marce Jazwares i innych dostępne są w polskich sklepach!) , tak jest szansa na nowe figurki Funko, oraz zestawy w McDonald’s. Ubolewam, że nie pojawią się ciuchy z Pokemonami w sieciówkach 🙁

Na razie tyle informacji poznaliśmy. Rok się dopiero zaczął, zapewne czekają nas kody na Pokemony do gier na Switcha i zapowiedziany dosłownie przed chwilą Nowy Pokemon Snap (30 kwietnia 2021 roku). Nie znamy też jeszcze wszystkich atrakcji czekających na nas w grze Pokemon GO…

Na pewno nie ma co liczyć na taki fajny specjalny album na karty w polsce…

Więcej informacji w newsie, a także na specjalnie przygotowanej stronie

Podobne wpisy

One thought on “Moc atrakcji na 25-lecie marki Pokemon!

  1. Produkty Jazwares są dostępne w PL dzięki oficjalnemu dystrybutorowi firmie Orbico m.in w Smyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.