Wytnijmy jeszcze Charizarda! i Pikachu! Nie będzie niczego w Galarze!

Już za kilka dni na nasze konsole Nintendo Switch zawitają Pokemon Sword oraz Pokemon Shield – nowe gry Pokemon, prezentujące nową – ósmą generację.

Wiele razy wspominałem o tym, że Galar nie wygląda raczej na przyjazny graczom region. Niektóre rzeczy robi dobrze, inne – źle. Bardzo głośno mówi się o braku National Dexa w nowych grach Pokemon i trzeba to jasno napisać – to nie będzie tak, że nie będzie się dało niektórych Pokemonów złapać w Pokemon SS. Tych pokemonów nie będzie w kodzie gry! Nie będzie się dało ich przenieść z innych gier, bo gra ich całkowicie nie rozpozna!

Twórcy więc podjęli się tytanicznego wyzwania w postaci wycinki połowy contentu w grze. Z ponad 800 (albo nawet 900 jeśli patrzymy na nową generację) Pokemonów, pozostanie (około) 400 – tak mówią najnowsze przecieki. Najnowsze przecieki mówią też o tym, że w grze nie będzie starterów! Squirtle (i jego ewolucji) oraz Bulbasaura (i jego ewolucji). Ale będzie Charmander (i jego ewolucje). I tu zaczyna się sedno sprawy.

Jeden z użytkowników w serwisie Reddit zaproponował, że Gamefreak powinno mieć jaja i wyciąć Pikachu i Charizarda z przyszłych gier Pokemon!

Łzy moich hejterów

Ja osobiście nie cierpię Charizarda i nie rozumiem wciskania go wszędzie gdzie się da. Pikachu mnie ani nie ziębi ani nie parzy, ale z dwojga złego wolę Eevee (Let’s GO Pikachu/Eevee). Charizard, Pikachu i Eevee dostali się do Galaru i otrzymali nawet nowe formy. Inne Pokemony nie miały tyle szczęścia, by co roku w każdej grze Pokemon jaka wyszła na świecie – by tak na topie. Użytkownicy reddita, którzy wcześniej nie wiedzieli jeszcze czy ich Pokemony będą w grze czy nie – starali się wierzyć i mieć nadzieję, że jednak ich ulubieniec nie będzie wycięty. Teraz, kiedy już (mniej więcej) wiemy jakie Pokemony zostają a jakich nie zobaczymy w SS – ludzie zaczęli wykorzystywać nową broń którą dostali.

Otóż większość fajnych Pokemon została wycięta! (papa Scyther, Metagross, Salamence, Heracross, Pinsir, Fletching i 400 innych! ) Użytkownicy reddita zrozumieli – że im bardziej lubiany Pokemon, tym większa szansa, że zostanie wycięty (XD) więc zaczęli uwielbiać Charizarda i Pikachu oraz Eevee – dzięki temu liczą, że Gamefreak wytnie ich z kolejnych gier.

Pokrętna i śmieszna logika XD

A wy jesteście #teamcharizard czy #teamNOcharizard? Zagłosujcie w ankiecie!

https://www.facebook.com/vulpister/posts/3032356573447115?xts[0]=68.ARAoF9akyrt04pI7n-autz09-iFhb1gjybm792aWNOeXRMAiNU0rCkEgaekwUnKOKGwOFwnsavVUlUp0tNrETx1IgIyosQzfUl099Bih4puh5fOWlliml9Vn3SxjO-s5QcneuinPh4vszQqnrvZNEz81ll43D_t00PRGXtBs6PlLi37YJctrSJkVi7aJP1JuxIyrP-Zjds0lyFPp9LoFq5Tt3bX1Zr8J-GBOQjb0dYIsv4FY6MSTW7AvVAV0xoJY5U5qzWR0hMMe6fE0OXJhtM8KdCIlwjYPeEHxyE8o6tiYaVDYyKtJs4ifVCkfloytEvW-lAGkU4XN0lcLgbEE7Ge4cx7CBqfXXA&tn=-R

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.