Wpis zawiera trochę informacji i spoilerów o nadchodzących grach Pokemon Sword i Pokemon Shield na Nintendo Switch.

Rozsiądźcie się wygodnie, ponieważ opowiem wam o nowych Pokemonach, które zawitają do nas w 8 generacji. Albo nie. Opowiem wam o starych Pokemonach, które powrócą do nas w 8 generacji.

Mieliśmy już Alolańskie formy starych Pokemonów (okazało się, że tylko z pierwszej generacji). Teraz wracają do nas formy Galarskie. I niech was nie zwiodą inne serwisy Pokemon – jest ich znacznie więcej niż myślicie.

Oficjalnie z Galarskich form poznaliśmy ledwo kilka Pokemonów: Sirfetcht’da, Ponytę, Weezinga oraz Zigzagoona i jego ewolucje. Jak podają najnowsze wycieki na reddicie i 4chanie, Galarskich Pokemonów jest dużo więcej!

Szczerze to raczej średnio podchodziłem do Alolańskich jak i Galarskich wariacji Pokemonów, ale zaczynają mi się coraz bardziej podobać. Niektóre z nich dostały bardzo fajne odświeżenie, ale nie wszystkie są dobrze zaprojektowane. Mimo to – oprócz tych powyższych z listy, czekają nas nowe do odkrycia.

Chcecie sobie zaspoilerować grę? To czytajcie dalej!

Najnowsze przecieki ujawniają, że czeka nas nowy Galarski Rapidash, Mr. Mime i jego ewolucja – Mr. Rime, Corsola (!) i jej ewolucja (typ duch!!!), Stunfisk (który wygląda jak pułapka na niedźwiedzie, Yamask ze świetną ewolucją (!), Darumaka i Darmanitan oraz najprawdopodobniej dwie (!) nowe formy Meowth (jeszcze nie potwierdzone).

Podoba mi się, że Galarskie Pokemony są nie tylko z pierwszej generacji, ale również i z kolejnych (w tym z bardzo zapomnianej 5 generacji).

A to taki wstępny pełny Galarski Dex. #bringbacknationaldex

A wy co o tym sądzicie? Podobają się wam regionalne warianty? #teamgalar czy #teamalola?

Jakie warianty Pokemonów są lepsze? Alolańskie, czy Galarskie? #teamgalar #teamalola

Publiée par Vulpi sur Mercredi 6 novembre 2019

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.