Album Guardians Rising

Oprócz boosterów i zestawów z serii Guardians Rising, w sklepach dzięki dystrybutorowi Burda International, dostępny jest również album z tego setu zawierający booster GUR.

Na okładce albumu prezentuje się Tapu Koko w trakcie przygotowania do ataku, natomiast na odwrocie lista wszystkich kart z serii Guardians Rising z możliwością zaznaczania posiadanych przez nas kart w kolekcji.

Okładka albumu jest połyskująca, lakierowana i ma bardzo dobrą jakość.

Wnętrze składa się z 8 grubych stron w których możecie przechowywać swoje karty. Na początku albumu znajdziemy informacje o nowym secie, kolejne strony podzielone są na dwie części. Po lewej widzimy pełne grafiki Pokemonów wyciągnięte z kart setu. Są tam więc takie Pokemony jak Alolański Ninetales, Kommo-o, Tapu Koko (taki sam jak na okładce), Solgaleo i Lunalala. Ostatnie strony to reklamówki aplikacji i stron związanych z karcianką Pokemon i anime.

Na prawej części każdej ze storn albumu mamy miejsce na przechowywanie własnych kart. Zawodowi gracze na pewno trochę wzgardzą takim sposobem przechowywania i zaopatrzą się w dedykowane profesjonalne albumy. Ma to związek z tym, że karty w albumie przechowywane są na zasadzie starych albumów do zdjęć, gdzie tak naprawdę karty są zasunięte za dwa rogi w albumie i nie chronione w żaden inny sposób. To oznacza, że same karty mogą łatwo wypaść, nie są chronione w żaden sposób folijką ochronną z przodu.

Mimo to, sam album jest wydany bardzo porządnie, jest dość sztywny (jednak nadal z papieru a nie plastiku) i ma bardzo ładne grafiki na całej stronie. Na pewno nie da rady pomieścić wszystkich Waszych kart, ale dla każdego kolekcjonera może być dobrym miejscem dla jego ulubionych Pokemonów, którymi chciałby pochwalić się innym.

Do albumu został dołączony składany plakat (drukowany na dość grubym, porządnym papierze). Na jednej stronie prezentowany jest Tapu Koko w całej okazałości, na drugiej Lycanroc. Plakat wygląda fenomenalnie i świetnie pasuje jako dopełnienie albumu.

Album ze wszystkich kart i zestawów oraz boosterów dostępny jest po kliknięciu w ten link!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.