Pierwsza taka inicjatywa w Polsce! Sklepy połączyły siły by walczyć z podróbkami!

Sklepy mają dość i nie dziwię im się. Zaczynają współpracę i idą na walkę z podróbkami kart Pokemon! WAW Pokemon dołącza do walki!

Podróbki kart Pokemon od lat zalewają rynek, ale ostatnie miesiące to istna plaga. Ciągle o nich piszę i nawet sam walczę z nieuczciwymi sprzedawcami. Sklepy, nie widząc wsparcia w oficjalnych kanałach zaczynają walczyć na własną rękę.

Powstała więc strona Oryginalne Karty, która ma za zadanie edukować graczy i przedstawiać listę sklepów, gdzie możecie kupić oryginalne karty Pokemon. Nie wszystkie z nich jestem wam w stanie polecić (o tym też pisałem i chodzi tu o obsługę klienta, a nie sprzedaż podróbek), ale możecie mieć pewność, że wszystkie sprzedają i będą sprzedawać wyłącznie oryginalne produkty.

WAW Pokemon dołącza do walki. Z wielką chęcią przekażę wszystkie potrzebne materiały które będziecie mogli przeczytać i poznać jak wyglądają podróbki, oraz jak je odróżnić od oryginałów.

ciągle rozszerzana lista sklepów w których kupicie oryginalne karty!

Trzymam kciuki za wszystkie sklepy uczestniczące w akcji, oraz liczę na to, że rodzice do których strona jest niewątpliwie skierowana – będą zwracać uwagę jakie produkty kupują swoim pociechom.

Na stronie WAW Pokemon w menu po lewej i na górze znajdziecie mnóstwo artykułów o podróbkach i oryginalnych kartach Pokemon! Zapraszam do lektury!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.