Serwisy Pokemon Valhalla, WAW Pokemon, oraz AntyGaming zapraszają wszystkich do uczestnictwa w tegorocznym Wrocławskim konwencie Niucon!

Dzięki ogromnemu wsparciu dystrybutora Nintendo w Polsce – firmie ConQuest Entertainment, będziemy mieli możliwość rozdać Wam gadżety związane z Pokemonami i Nintendo w sobotę na konwencie!

Gadżetami tymi jest figurka Amiibo z Pikachu oraz 2x new Nintendo 3DS cover plate z motywami z gier Omega Ruby i Alpha Sapphire! To wszystko rozdamy dla Was!

WP_20150801_13_41_03_Pro

Aby otrzymać gadżety trzeba będzie zagrać w drobną grę przygotowaną przez nasze serwisy. Zabawa będzie bardzo prosta – trzeba będzie ułożyć hasło ze specjalnych wyrazów które znajdą się na naszych serwisach!WP_20150801_13_42_12_ProWP_20150801_13_41_11_Pro

Ponadto, na Niuconie premierę będzie mieć także specjalne, Niuconowe wydanie magazynu Pokemon Polish Trainer (wydawanego przez serwis WAW Pokemon), który będzie zawierał kupon do naszej zabawy, a oprócz tego, artykuły, ciekawostki i informacje traktujące o Pokemonach i Polskiej PokeScenie! Wszystko za darmo w wersji papierowej będziecie mogli dostać szukając naszej ekipy, lub odwiedzając Nintendo Room.

strona01Nadal możecie napisać swoją wiadomość, reklamę, ogłoszenie, lub wrzucić swoją grafikę do magazynu wystarczy zgłosić się w tym temacie.

Zapraszamy wszystkich, bo będzie warto nas odwiedzić! Więcej informacji o naszej grze z gadżetami podamy za kilka dni!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.