Akutalizacja – Znowu opóźnienia w dostawach kart Pokemon! :(

Kiedy myśleliśmy, że sytuacja wraca już do normalności – tak niestety nie jest 🙁

Trafia do mnie coraz więcej informacji o tym, że zestawy kart Pokemon z serii Evolving Skies oraz Marnie boxy i inne promo zestawy – są opóźnione o około 2 tygodnie.

Wszystko dzieje się praktycznie na kilka tygodni przed startem promocji kart Pokemon w McDonalds, oraz na kilka miesięcy przed startem setu Celebrations.

Niestety wraca sytuacja o której pisałem już kiedyś, czy to wywinduje na nowo ceny kart Pokemon? Oby nie 🙁

Aktualizacja – otrzymałem pewne informacje dotyczące najbliższych setów oto one:

Zaległe dostawy. Ciągle oczekujemy informacji o dostawie zestawów Marnie collection oraz Trener’s toolkit. Spodziewamy się ich do końca tego miesiąca ale nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

Opóźnienie SWSH: Evolving Skies! Niestety spodziewamy się opóźnienia na dostawie nadchodzącej premiery SWSH 07: Evolving Skies! W przyszłym tygodniu podamy dokładniejsze informacje na temat dostawy i spodziewanych opóźnień. Za utrudnienia przepraszamy.

Celebrations 25 informacje o realizacji. Otrzymaliśmy informacje, że dwa produkty przyjdą do nas po premierze planowanej na 8.10.2021r. (piątek). Opóźniona dostawa dotyczy Pokémon TCG: Celebrations Ultra Premium Collection i Pokémon TCG: Celebrations Collector Chest. Przewidywany termin to koniec października 2021. Pozostałe pozycje powinny być planowo wcześniej. Wszelkie kolejne informacje będziemy przesyłać w kolejnych newsletterach.

Rebel

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.