CELEBRATIONS – nowy set kart Pokemon na 25-lecie serii! Ależ tam będą karty!

Przygotujcie swoje portfele. Czeka was przedruk kart shining star, delta species i… Charizarda w Base Set!

The Pokemon Company International właśnie opublikowało informację, że w październiku 2021 roku czeka nas wydanie promocyjnego setu – Celebrations, który ma być prezentem na 25-lecie serii!

Set będzie składał się z… 25 kart Pokemon + 4 Pokemon V, 2 Pokemon VMAX i 45 kart „dodatkowych”. Jak widzicie, będzie to mały set przypominający trochę powiększonego Detektywa Pikachu.

Świętuj jedne z najwspanialszych chwil Pokémona w ciągu 25 lat przygód, odkryć i przyjaźni! Rozszerzenie Celebrations oferuje wiele powodów do ekscytacji, w tym możliwość spaceru po linii przeszłości z klasycznymi kartami Pokémon TCG. Dodaj do swojej kolekcji radosną paradę legendarnych, mitycznych i innych ukochanych Pokémonów, w tym Mew, Ho-Oh, Zamazenta, Flying Pikachu i Surfing Pikachu. Dołącz do imprezy z rozszerzeniem Pokémon TCG: Celebrations!

Tłumaczenie własne

W secie potwierdzony jest przedruk takich znaczących dla graczy i kolekcjonerów kart jak Base Set Charizard, Umbreon ☆ oraz Tapu Lele-GX. Co ciekawe – wszystkie z nich będą legalne turniejowo, oznacza to, że zapewne będą miały lekko zmodyfikowane ataki i dopasowany layout (ale tego jeszcze nie wiemy do końca).

Boostery będą zawierały tylko 4 karty i każda z nich będzie w wersji holo.

Sama lista produktów wypuszczonych z tej okazji jest imponująca. Są ETB, puszki, oraz zestawy z dużymi kartami (na razie jeszcze nie wiemy jakimi) i figurkami

Premiera światowa setu Celebrations zaplanowana jest na 8 października 2021. Przypominam, że set będzie legalny turniejowo i powinien być normalnie dostępny w sklepach!

A tak będą prezentowały się puszki!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.