AKTUALIZACJA 4! Karty Pokemon w McDonalds będą, ale kiedy…?

Na samym dole pojawia się aktualizacja wpisu z nową datą!

Znamy już datę pojawienia się promocji na karty Pokemon dokładane w Happy Meal w Polskich restauracjach McDonalds!

25-lecie Pokemon to idealny czas na zapowiedź wielu atrakcji związanej z marką. Na świecie od pewnego czasu do jubileuszu dołączyła sieć restauracji McDonalds, która oferuje zestawy Happy Meal z kartami Pokemon ze specjalnymi oznaczeniami.

Co ciekawe sieć McDonalds mniej więcej co roku wypuszcza zabawki w Happy Meal z Pokemonami, do których dołączona zostaje karta Pokemon. Tym razem jest inaczej, bo zamiast zabawek będą same karty.

Kiedy będą Pokemony w McDonalds?

Otrzymałem właśnie informację, że Polskie restauracje McDonalds przygotowują się do startu zestawów Happy Meal Pokemon. Zestawy te były już dostępne we Francji, Włoszech, Niemczech, a teraz są w Wielkiej Brytanii. Do Polski zawitają już niebawem – promocja startuje 11 czerwca 2021 roku – to praktycznie za tydzień! Zestawy z Pokemonami będzie można zakupić do 15 lipca 2021 roku.

Zestawy kart składać się będą z paczki kart oznaczonych logo Pikachu z napisem „25”. Są to karty wydane z okazji 25-lecia serii. W każdej paczce znajdzie się booster z czterema kartami, jedna z nich będzie w wersji holo.

Happy Meal karty Pokemon w McDonalds

Łącznie czeka nas 25 sztuk kart w wersji zwykłej i 25 sztuk holo. Wszystkie karty można zobaczyć w serwisie Pokellector. Na kartach widnieją wszystkie startery ze wszystkich gier Pokemon, oraz maskotka serii – Pikachu.


Aktualizacja 11.06.2021 r.

Jak widać, zapowiadane karty Pokemon nie pojawiły się dzisiaj w restauracjach McDonalds. Na ten moment nie wiemy czym to jest spowodowane, wiemy tylko, że promocja oficjalnie miała się rozpocząć dzisiaj.

Możliwe, że zestawy nie dojechały jeszcze do polskich restauracji (zgodnie z relacjami od różnych osób – w niektórych kontynuowana jest promocja DC Heroes, w niektórych pojawiły się Minionki, a niektóre mają misz-masz), lub promocja została przesunięta na późniejszy okres. Wysłałem zapytania i czekam na odpowiedzi, jeśli cokolwiek nowego się dowiem – od razu będę wrzucał aktualizację!

Aktualizacja 21.06.2021 r.

Trochę musieliśmy poczekać, ale mamy NOWĄ DATĘ z promocją kart Pokemon w McDonalds! Promocja jest przesunięta najprawdopodobniej przez problemy z dostawami (o których wielokrotnie pisałem). Nowa data to: 20 sierpnia do 30 września 2021 roku.

Cóż, wielokrotnie już słyszeliśmy o tym, że karty Pokemon w maku będą w lutym, marcu, maju, czerwcu. Więc pomimo, że informacja jest oficjalna, nie możemy być jej teraz w 100% pewni, dlatego proszę by podejść do niej z lekką rezerwą. Mimo to – na potwierdzenie tej nowej daty załączam screen z mejla z korespondencji z The Pokemon Company w Londynie:

Ze względów bezpieczeństwa, wrażliwe dane zostały zamazane.

Aktualizacja 20.08.2021 r.

Problemy z kontenerami sprawiły, że karcianka nadal nie pojawiła się w Happy Meal. Więcej o tym _< nie wystartowała promocja Pokemon w Happy Meal">piszę tu.

Aktualizacja 3.09.2021 r.

Karty Pokemon już są w McDonalds! Przeczytaj więcej!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.