Nowa karta dla graczy Pokemon GO! Niestety na razie niedostępna w Europie…

Niantic i TPCi łączą siły i wydają specjalną promo kartę dla graczy Pokemon GO!

Karta, o której zapowiedzi pisałem niedawno, jest kolaboracją między firmą Niantic, a karciankową częścią oddziału The Pokemon Company. Zapowiedziana karta ma być miłą pamiątką dla graczy Pokemon GO, którzy zbierają karty Pokemon.

Karta jest zwykłą kartą trenerską (supporterem), której efekt karze odrzucić karty Pokemon z ręki i dobrać 7 nowych kart z talii. Zachowuje się więc jak zwykły „Professor’s Research”.

Dodatkowo każda karta będzie zawierać unikatowy kod, który po wpisaniu w aplikacji Pokemon GO udostępni specjalny research z Meltanem i przedmiotami do gry.

Na ten moment, karta będzie dostępna wyłącznie dla osób kupujących produkty Pokemon GO w sklepach Pokemon Center w USA i Kanadzie. Na ten moment nie będzie dostępna w Europie, ale TPCi zapowiedziało, że będzie w niedalekiej przyszłości przetłumaczona na wszystkie języki w których wydawana jest karcianka Pokemon i dostępna normalnie jako promocyjna karta w sklepach. W jakiej formie to będzie i czy będzie to w boxach? Tego jeszcze nie wiemy.

Karta ma mieć oznaczenie PROMO SWSH178.

Co o niej sądzicie? Będziecie na nią polować?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.