Unboxing Guardians Rising

Pokemon Valhalla i WAW Pokemon dzięki współpracy z firmą Burda International rozpoczyna cykl artykułów o karciance Pokemon z serii Sun i Moon – Pokemon Trading Card Game!

Burda International to dystrybutor kart Pokemon TCG na Polskę. Karty od nich możecie od pewnego czasu kupić w sklepach Tesco, Toys’R’Us oraz wybranych salonach Empik.

Otrzymaliśmy pokaźną paczkę wypełnioną produktami które możecie kupić w Polsce i 13 października w szczęśliwy „piątek trzynastego” przeprowadziliśmy livestream na naszym kanale twitch w którym mogliście zobaczyć wszystkie udostępnione nam karty, oraz wygrać fantastyczne fanty w postaci albumu kart Pokemon, boosterów oraz kart do gry online.

Otwieraliśmy zestaw składający się z:

Jak widzicie, zestaw był pokaźny, cały unboxing możecie zobaczyć poniżej:

Karty które otrzymaliśmy są głównie z setów Guardians Rising (wydany w Europie 5 maja 2017 roku set składający się ze 169 kart) oraz Burning Shadows (wydany 4 sierpnia 2017 roku, składający się z 169 kart). Są to więc jedne z najnowszych i grywalnych aktualnie setów w standardzie, które dostępne są na całym świecie.

W samych kartach można zdobyć bardzo ciekawe perełki. W Guardians Rising, jest to świetny i grywalny Alolański Ninteales GX, bardzo pożądana karta Tapu Koko GX, której wartość oscylowała przez jakiś czas w okolicach 100 PLN, a także silny Turtonator GX, Drampa GX, czy Lycanroc GX (świetnie uzupełnia theme deck Rock Steady). Oprócz tego znajdują się tam świetne trainery – Aqua Patch, Max Potion, czy Energy Recycler. Dopełnieniem jest mnóstwo kart w rzadko spotykanych w karciance typach – fairy, metal, mroczny, czy smok (którego praktycznie nie ma w nowszym Burning Shadows).
W samym Burning Shadows, który jest niesamowicie popularnym setem, znajdziemy równie ciekawe perełki, które mogą uzupełnić deck o fantastyczne karty. Oprócz najsilniejszych GX-ów: Golisopod GX, Tapu Bulu GX, Salazzle GX, Tapu Fini GX, Lycanroc GX, czy Gardevoir GX, znajdziemy tam także bardzo dobre karty trenerskie: Guzma (w tym warty ogromną cenę full-art. Guzma), Kiawe, Wicke, Sophocles, Wishful Baton. Są to karty, które wspomogą praktycznie każdą talię. W Pokemonach dominują roślinne i walczące typy kart, ale są to bardzo dobre wspomagacze, na bazie których można zbudować dobrą talię. Warto wspomnieć, że talia Rock Steady również opiera się na tym secie.

Do opisów poszczególnych zestawów zapraszamy poprzez nasze artykuły.

Album ze wszystkich kart i zestawów oraz boosterów dostępny jest po kliknięciu w ten link!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.