Pokemon Shuffle – Specjalne Pokemony (events)

Pokemon Shuffle posiada poziomy Specjalne, które pojawiają się okresowo i za które możemy zdobyć oprócz Pokemonów, niektóre ciekawe przedmioty jak diamenty, czy monety.

LP

Nazwa Pokemona

Opis
 1

Diance

719

Polecane Pokemony: Mega Mawile, Bronzong, Klefki, Swalot

Ruchów: 20

Plansza nie jest trudna. Barierę w kształcie X staraj się ubić na samym początku, potem nie powinny ci przeszkadzać. Warto od razu mega ewoluować twojego Pokemona (ułatwi to zadanie). Disruption Delay może ci się przydać, jeśli nie dajesz rady z pojawiającymi się na nowo zamrożonymi blokami. Mega Mawile świetnie się nadaje, do rozbijania bloków w różnych miejscach.

Poziom ogólnie nie jest trudny, złapanie Diance nie powinno być przeszkodą. Po złapaniu otrzymamy jeden klejnot.

 2

Regirock

377

Polecane Pokemony: Mega Mawile, Bronzong, Klefki, Kyogre

Ruchów: 30

Plansza ma dużo drewnianych bloków na środku, skup się najpierw na rozbijaniu Pokemonów z lewej i prawej strony planszy. Co jakiś czas będą pojawiały się nowe Regirocki na środku które same będą się zbijały. Mega Mawile będzie dobry do zbijania bloków po skosie dzięki temu oczyścisz trochę planszę z drewnianych bloków. 30 ruchów powinno ci starczyć, żeby ukończyć planszę bez problemu. Możesz też użyć innych megasów, które rozbiją drewniane bloki, albo oczyszczą planszę ze środkowej części.

 3

Mew

151

Polecane Pokemony: Mega Gengar, Scyther, Heracross, Zoroark

Ruchów: 20

Plansza jest bardzo łatwa. Mew generuje co kilka tur drewniane klocki, oraz metalowe. Masz wystarczająco dużo ruchów by pokonać go w 20 turach bez żadnych itemów. Po jego pokonaniu otrzymujesz klejnot.

 4

Registeel

379

Polecane Pokemony: Ninetales, Emboar, Lucario

Ruchów: 25

Plansza jest bardzo wymagająca. Najpierw 2 i przedostatni rząd będą ci przeszkadzać naprzemiennymi klockami z Registeela i drewnianymi. Potem Pokemon będzie tworzył pionowe metalowe bloki w pierwszym i ostatnim rzędzie. Na końcu losowo będą pojawiały się po 2 metalowe bloki. Potrzebujesz strategii i szybko mega ewolucji która rozbija różnorodne Pokemony. Przyda ci się także Disruption Delay. Będzie ciężko.

 5

Mega Charizard

006m2

Polecane Pokemony: Wodne i kamienne

Czas: 60 sekund

Charizard będzie ci przeszkadzał co chwile tworzeniem drewnianych bloków. Oprócz twoich Pokemonów, na planszy pojawi się także Charizard i Fennekin, tych ognistych nie układaj, bo nie dostaniesz za nie wiele punktów. Szybkość będzie bardzo ważna!

 6

Victini

494

Polecane Pokemony: Gengar, Zoroark, Scyther, Heracross, Sableye

Ruchów: 7

Victini pojawia się tylko w weekendy i można walczyć z nim raz na 24 godziny. Za pokonanie tego Pokemona otrzymamy mnóstwo punktów EXP, które dadzą nawet kilka leveli naszej ekipie. Plansza będzie miała kilka drewnianych bloków i co turę będą dochodziły nowe (przyda się Disruption Delay), ale raczej z pokonaniem Pokemona nie będzie problemów. Dużo gorzej będzie ze złapaniem, ponieważ na start otrzymujemy tylko 3%, a każdy ruch to dodatkowe 2%.

 7

Regice

378

Polecane Pokemony: Mega Mawile, Lucario, Larvitar, Ninetales, Emboar, Charmeleon, ogniste

Ruchów: 30

Na start czeka nas dużo zablokowanych lodowych bloków. Ciężko je będzie odblokować zwłaszcza, że z czasem dochodzą nowe (Disruption Delay się przyda). Jakby tego mało na planszy będą pojawiały się też Regice. Na sam koniec czekają nas jeszcze pojawiające się bloki.. drewniane. Plansza jest niesamowicie trudna. Mega start może uratować skórę. Warto się odpowiednio przygotować do walki z Regice!

8

Meowth

052

Polecane Pokemony: Haunter, Gengar, Yamask, Banette, Chandelure, Espeon

Ruchów: 10

Ciekawa plansza w której możemy zdobyć mnóstwo monet. Ważna informacja – nie łącz ze sobą monet tylko Pokemony! Dodatkowe monety pojawią się co jakiś czas i będą się same łączyć. Łącz monety w ostatnim ruchu, lub ostatnich dwóch ruchach. Przyda się Move +5, na pewno na niego zarobisz po tej planszy!

9

Latias

380

Polecane Pokemony: Haxorus, Avalugg, Dragonite, Xerneas, Diancie, Regice, Rayquaza

Ruchów: 18

Walka jest prosta i oprócz co jakiś czas pojawiających się bloków drewnianych – nic nam nie powinno przeszkadzać. Powyżej 10 poziomy pojawiają się też lodowe bloki, później również metalowe. Latiasa łapie się zaczynając od 1%. Po każdym jego pokonaniu, procent na jego złapanie zwiększa się o 1 punkt. Niektórzy gracze raportują jego złapanie już przy 7-8%, niektórzy przy 30%. Co kilka procent dostajemy gratisowe przedmioty w grze.

10

Dialga

483

Polecane Pokemony: Lucario, Aerodactyl, Garchamp, Charizard Y, Ninetales, Conkeldurr, Mienshao, Sawk, Excadrill, Heatran, Blaziken, Moltres, Entei, Delphox, Groudon, Emboar

Ruchów: 25

Na początku Mega Lucario będzie świetny do rozbicia metalowych bloków. Zauważ, że po każdym kombosie dokładane są 4 metalowe bloki, warto jednak ich nabić jak najwięcej. Co jakiś czas pojawią się również dodatkowe przeszkadzające Dialga. Plansza jest bardzo trudna przyda się Mega Start i Disruption Delay.

11

Palkia

484

Polecane Pokemony: Ampharos, Manectric, Gengar, Tangrowth, Zapdos, Raikou, Sceptile, Chesnaught, Virizion, Shaymin

Ruchów: 25

Plansza na start przywita cię drewnianymi blokami. Startuj z bloku B4 – F2, to jedyna opcja by dobrze rozpocząć grę! Potem, już musisz kombinować. Koniecznie nabijaj kombosy, jeśli nie będziesz ich miał, plansza szybko zapełni się lodowymi i drewnianymi blokami. Niestety ta plansza też jest trudna, Mega Start i Disruption Delay mogą być konieczne do wzięcia.

12

Mega Absol

359m1

Polecane Pokemony: Heracross, Conkeldurr, Volcarona, Scizor, Xerneas, Genesect, Lucario, Pinsir, Diancie

Czas: 60 sekund

Koniecznie skup się na mega ewolucji w pierwszej kolejności. Potem to już jest walka pomiędzy tobą, a pojawiającymi się co chwile lodowymi blokami. Powodzenia!

Podobne wpisy

One thought on “Pokemon Shuffle – Specjalne Pokemony (events)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.