Przeczytaj zasady naszych wspólnych livestreamów!

Zapraszam wszystkich serdecznie na wspólne livestreamy z gier Pokemon Scarlet i Pokemon Violet. Wszystko odbędzie się na twitchu – https://twitch.tv/vulpister oraz na naszym discordzie.

Zasady:

Przestrzegaj kilku zasad na live:

  1. ZAKAZ SPOILEROWANIA. Każda wiadomość na czacie, która jest spoilerem skutkuje dożywotnim banem na moim kanale. Spoilerem są wszystkie informacje które nie są podane na oficjalnej stronie pokemon.com. Spoilerem są wszystkie nazwy i wygląd nowych Pokemonów, ich ewolucje, nazwy miast, miejsc, nazwy osób, liderów, elite 4, nazwy nowych przedmiotów i mechanik, fabuła, oraz jej część, oraz inne rzeczy, których nie podano oficjalnie. Jeśli coś było na naszym discordzie otagowane spoiler to również jest to spoiler!!!! Nie ważne, czy go czytałem czy nie. Jeśli nie jesteś pewien, czy coś jest spoilerem, czy nie – NIE PISZ TEGO NA CZACIE. Jeśli nie wiesz na jakim etapie gry jestem i czy coś jest spoilerem czy nie – zorientuj się na lajwie, albo nie pisz potencjalnego spoilera. Wiadomości w stylu „o teraz się zacznie”, albo „zobaczysz zaraz co się zadzieje”, są również traktowane jako spoiler. Jako spoiler NIE SĄ traktowane wiadomości i MOJE prośby o pomoc, w których jasno powiem, że osoba za pomoc i odpowiedź na pytanie (które może być potencjalnym spoilerem) nie dostanie bana.
  2. Zakaz przeklinania. Wiadomości na czacie pojawiają się na live, więc proszę o ograniczenie brzydkich słów

I tyle. Więcej zasad nie ma, mamy bawić się dobrze 🙂

Wspólne aktywności:

Na lajwie zachęcam do wykonywania wspólnych aktywności. Na pewno będę chciał z wami wykonać wymiany, czy wspólne walki. Na pewno NIE BĘDĘ chciał z wami walczyć 1v1 czy inne PVP, ponieważ mnie to nie jara, więc proszę nie proponujcie mi tego.

Jeśli rzeczywiście będą wspólne rajdy – na pewno na nie pójdziemy.

Z tego co widziałem – będę mógł do gry zaprosić 4 osoby, które będą mogły chodzić po mojej mapie i wspólnie ze mną przeżywać grę. Na pewno podczas pierwszych godzin zabawy – nie będę zapraszał was na moją mapę, ponieważ chciałbym najpierw jak najwięcej odkryć samemu i przeżyć podróż w wersji single player. Ale na pewno w przyszłości poszwędamy się wszyscy wspólnie!

Będziemy też wspólnie wybierali moje Pokemony do party oraz dyskutowali na temat nowości w grach 🙂

Ah no i możecie nazywać moje Pokemony za pomocą punktów kanału – cukierków Rare Candy, oprócz startera i legend.

Terminy:

Jeśli wszystko dobrze pójdzie i premiera gry u mnie się nie opóźni, będziemy widzieć się w następujących godzinach:

  • 18 listopada g. 11:00 – 15:00 (potem obiad)
  • 18 listopada g. 17:00 – 23:00 (może być w tym czasie przerwa na mycie i usypianie syna)
  • 19 listopada g. 9:00 – 15:00
  • 19 listopada g. 17:00 – 23:00
  • 20 listopada g. 9:00 – 15:00

Godziny mogą ulec zmianie lub przesunięciu, są mniej więcej orientacyjne. Muszę zaplanować przerwę na główny posiłek oraz na wsparcie żony w przygotowaniu syna do spania 🙂

Giveaway:

Na lajwie będą giveawaye w których będzie mógł uczestniczyć każdy obserwujący mój kanał na Twitchu. Do zdobycia będą magazyny Pokemon, Figurki Jazwares oraz Karty Pokemon z McDonalds, nieotwarty zestaw z 25 lecia. Jest szansa na dodatkowe gadżety z gier, oraz kody do karcianki. Losowanie będzie codziennie o 21 i trzeba być na ogłoszeniu wyników – zwycięzca musi napisać, że jest na czacie w przeciągu 3 minut.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.