Po 25 latach Ash zdobył wszystko i kończy się Anime Pokemon.

Tzn nie. Nie wiem. ALE:

ASH KETCHUM MISTRZEM ŚWIATA

Pokémon Company ujawniła, że Ash Ketchum, bohater animowanego serialu Pokémon, został najlepszym Trenerem w świecie Pokémon po wygraniu Masters Eight Tournament z Pokémon World Coronation Series. Ash ogłasza swoje zwycięstwo w najnowszym odcinku „Pokémon Ultimate Journeys: The Series”, którego premiera odbyła się 11 listopada w Japonii, a w przyszłości będzie emitowana na całym świecie.

W ostatnim sezonie serialu animowanego Pokémon Ash i jego Pikachu poddali swoje treningi próbie — w rezultacie Ash oficjalnie osiągnął swój cel, jakim jest zostanie nowym Mistrzem Pokémon World Coronation Series. Historyczne zwycięstwo stanowi kulminację przygód Asha w świecie Pokémonów, od niezliczonych bitew po wymagające zadania, które miały miejsce w ciągu 25 lat.

Od początku swojej podróży w regionie Kanto, Ash i jego Pikachu zmierzyli się z licznymi rywalami, nieraz sięgając po zwycięstwo w turniejach. Ash ostatecznie zdobył tytuł pierwszego w historii Mistrza Ligi Pokémon na Konferencji Manalo w regionie Alola, co pokazuje, jak daleko zaszedł jako Trener Pokémonów.

Tytuł Mistrza Świata Asha jest również ważnym kamieniem milowym w popkulturze i powodem do świętowania dla fanów Pokémonów na całym świecie, którzy byli zaangażowani w śledzenie jego podróży przez ostatnie 25 lat.

„Determinacja i wytrwałość Asha Ketchuma w dążeniu do osiągnięcia celu, jakim jest zostanie najlepszym na świecie Trenerem Pokémonów w ciągu 25 sezonów, najlepiej pokazuje nam, co to znaczy być Trenerem”, powiedział Taito Okiura, wiceprezes ds. marketingu w firmie Pokémon Company International. „Nie możemy się doczekać, aby uczcić ten moment z fanami Pokémonów, gdy najnowszy sezon „Pokémon Ultimate Journeys: The Series” i ten najważniejszy odcinek w historii będą miały swoją premierę w przyszłym roku na całym świecie. To sezon, którego fani nie będą chcieli przegapić!”

Bądźcie na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat dat premiery i platform, na których będą emitowane nowe odcinki.

Informacja prasowa. Poważnie. POLSKA INFORMACJA PRASOWA KTÓRĄ DOSTAŁEM NA MEJLA!

I teraz wyobraźcie sobie na logikę. To najlepszy czas, żeby zakończyć anime Pokemon, w którym głównym bohaterem jest Ash. Co Ash miałby dalej robić, skoro spełnił swoje marzenie i po 25 latach jest najlepszym trenerem Pokemon na świecie? To najlepszy czas, żeby zamknąć jego historię, tym bardziej, że inne anime Pokemon, w których nie ma Asha – też ogląda się świetnie. Nie zrozumcie mnie źle, ale po 25 latach same Pokemony wyglądają inaczej, więc może czas na inne anime?

Tym bardziej, że ostatnie odcinki z serii Journeys nazwano:

Zauważcie, że ostatni odcinek nawiązuje do pierwszego odcinka pierwszego sezonu anime – Pokemon I Choose You! Czyżby było to zakończenie historii Asha?

I wiecie. Akurat na anime znam się mało jeśli chodzi o franczyzę Pokemon. Ale może WY macie jakieś propozycje?

Podobne wpisy

One thought on “ANIME: KONIEC ASHA

  1. Zero informacji na temat problemów finansowych studia OLM? Przecież to najważniejszy trop na to, że to koniec anime pokemon – The Pokemon Company dała totalnie siana i wypięła się na twórców anime. Koniec nie jest podyktowany przyspieszonymi odcinkami zamykającymi serie, bo te odcinki zostały pospiesznie stworzone, bo studia nie wyrabiało i pewnie już nie zrobi żadnego anime pokemon w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.