Pokemon GO Tour odbędzie się (również) w Warszawie!

Dawno nie było eventu z Pokemonami w Polsce, a tu proszę! Warszawa wśród innych ważnych europejskich miast!

Co ciekawe – to kolejny newsletter wysłany do nas oficjalnie w naszym języku. Szkoda, że strona do której prowadzi już po polsku nie jest, ale to już i tak mniej ważne, skoro Warszawa dołącza jako jedno z miast w którym odbędzie się Pokemon GO Tour Johto!

Trenerzy,
Z radością ogłaszamy, że w sobotę 26 lutego 2022 r. w wybranych miastach Europy obchody Pokémon GO Tour: Johto odbędą się w prawdziwym świecie. Ciesz się jedną z sesji zdjęciowych podczas gry i wymian z innymi trenerami. Aby dołączyć do zabawy, nie trzeba się rejestrować!

Nie możesz dostać się na te osobiste wydarzenia? Nie martw się! Nadal będziesz mógł brać udział w Pokémon GO Tour: Johto z dowolnego miejsca, bez względu na to, gdzie grasz, a zabawa dla graczy z biletami i tych bez biletów będzie nadal taka sama dla wszystkich na całym świecie.

Uroczystości w świecie rzeczywistym zaplanowano na sobotę 26 lutego 2022 r. od 10:00 do 17:00. czas lokalny.

Tłumaczenie własne

Wśród różnych europejskich miast w których odbędzie się event, mamy również Warszawę i jej kompleks Elektrownia Powiśle.

Bardzo cieszę się, że Polska jest coraz bardziej zauważalna na rynku Pokemonów. Mam nadzieję, że w przyszłości czeka nas więcej takich eventów!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.