Pierwszy taki podkast na Pokescenie – MA&STER – zderzenie światów!

Zapraszam do odsłuchania podkastu, który jest nowym i ciekawym projektem na Polskiej Pokescenie!

Maciej z kanału Ma&Gra jest znany na YT ze swoich openingów, analiz karcianki Pokemon i analizowania w jaki sposób sklepy oszukują nas na sprzedaży kart. Tym razem jego nowym projektem jest podkast.

Ma&Ster – czyli Maciej i Vulpister – jak sama nazwa wskazuje – również i ja będę gościem podkastów (ale samych gości będzie na pewno więcej, bo podkast ma za zadanie zderzać różne światy – kolekcjonerów, graczy, tłumaczy, zbieraczy, sprzedawców, czy nawet pośrednio producentów związanych z Pokemonami. Różne światy to i różne ścierające się ze sobą opinie – nie zawsze w takim samym tonie.

Podcast powstał z 2 powodów. Pierwszy powodem były prośby fanów (tak tak, kilku jest <3), a drugim chęć omówienia różnych pokemonowych (i nie tylko) tematów w szerszym kontekście. Do tego potrzebowałem kogoś, kto również ma już te kilka lat życia i zna świat pokemonów bardzo dobrze, stąd poprosiłem Vulpiego o pomoc. 🙂

Maciej o tym dlaczego powstał podkast

Pierwszy (zerowy) pilotażowy odcinek (jak i kolejne, które będa wypuszczane w cyklu którego jeszcze nie jesteśmy pewni) – jest dostępny na kanale YT Macieja – lub tu poniżej:

Dla tych, którzy jeszcze nie znają Macieja:

Witajcie na kanale MaiGra – Maciej z tej strony. Jestem fanem tego uniwersum od czasu, kiedy pierwszy raz widziałem Asha w Komputer Świat Gry (1999 rok). Dziecięca słabość do świata Pokemonów nadal we mnie tkwi, ale dołożyłem do tego również swoje życiowe doświadczenie, jako dorosłego człowieka. Interesuję się również spekulacją i tym jak ludzie zachowują się na rynku. Łącząc ze sobą te cechy, powstał kanał na YT, gdzie, poza openingami, staram się omawiać tematy, które są bliższe inwestowaniu i myśleniu o przyszłości

Maciej z Ma&Gra o sobie

Jak podoba się wam pomysł na nowy podkast? Dotrwaliście do końca całego odcinka? BO WIECIE – tam jest KONKURS 😀

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.