Naucz się grać w karciankę z „Top Deck Academy”

Nie umiecie jeszcze grać w karciankę Pokemon, a bardzo byście chcieli się nauczyć? Oficjalny serwis Pokemon – wychodzi wam naprzeciw. Ale niestety po angielsku.

The Pokemon Company International zapowiedziało moc atrakcji na 25-lecie serii i właśnie realizuje jedną z nich. Pokemon Top Deck Academy to (będzie) zestaw filmów pomocniczych dla fanów karcianki Pokemon TCG. Gracze będą w stanie obejrzeć filmy w których zaprzyjaźnieni z TPCi gracze opowiedzą coś więcej o karciance. Jest to coś podobnego do prowadzonego przeze mnie cyklu Czwartki z Karcianką na moim kanale twitch oraz YouTube. W przypadku Pokemon Company formuła jest bardzo podobna.

W pierwszym odcinku Top Deck Academy nie poznamy niestety sposobu jak rozpoznać, które karty Pokemon są nielegalne, ponieważ odcinek w całości realizowany jest na komputerowej wersji gry Pokemon Trading Card Game Online. Dowiemy się z niego, jakie są podstawy budowania talii do karcianki i jak przygotować się na niektóre strategie przeciwnika. Odcinek trwa ponad 11 minut, a każdy kolejny będzie wydawany co czwartek.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.