Miałem rację! 🤯 Anime z Ashem KOŃCZY SIĘ!!! 😱

Moje przewidywania się sprawdziły. Kończymy z historią Asha po 25 latach anime i witamy nowych bohaterów.

Niedawno pisałem wam, że anime z Ashem w roli głównej na pewno się skończy, bo Ash został mistrzem wszystkieg. Miałem nadzieję, że anime otworzy nową ciekawą historię z nowym bohaterem i… nie myliłem się!

Grupa Pokémon Company zapowiedziała nowy serial animowany Pokémon, który będzie miał nigdy wcześniej niespotykaną fabułę i postacie — w tym podwójnych bohaterów o imieniu Liko i Roy w japońskiej wersji serialu — wyruszających w pełne akcji przygody w świecie Pokémon.

Nowa animowana seria będzie miała premierę w 2023 roku i zawierać będzie pierwszego partnera Paldea, Pokémona Sprigatito, Fuecoco i Quaxly z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, a także legendarnego Pokémona Rayquaza w wariancie Shiny. Fani mogą się spodziewać się odkrywania tajemnic świata Pokémon — od ekscytujących bitew trenerów po zabawne spotkania z Pokémonami.

informacja prasowa

W internecie krążą imiona „Riko i Roy” lub „Riko i Roi”, ale otrzymałem informację, że najprawodopobniej będzie to właśnie „Liko”. Inna kwestia jest taka, że te imiona nie zostaną na dłużej z nami, przecież Ash to po japońsku „Satoshi”.

Nadchodząca historia zadebiutuje po bieżącym sezonie animacji Pokémon „Pokémon Ultimate Journeys: The Series”, w której Ash Ketchum i jego Pikachu wygrywają turniej Masters Eight w Pokémon World Coronation Series.

Po historycznym zwycięstwie Asha jako Mistrza Świata Pokémon — zwieńczeniu jego przygód obejmujących 25 sezonów — fani mogą przypomnieć sobie jego historyczną podróż w kolekcji specjalnych odcinków kończących „Pokémon Ultimate Journeys: The Series”. W tych odcinkach pojawią się ulubione przez fanów Pokémony i postacie, w tym Misty i Brock dając wgląd w to, co może przynieść przyszłość najsilniejszemu trenerowi na świecie w ostatnim rozdziale Asha i jego Pikachu.

Nadchodzące odcinki specjalne nie tylko świętują monumentalne osiągnięcie Asha, ale są także wyrazem wdzięczności Pokémonów dla wszystkich oglądających, którzy dołączyli do niego oraz jego partnera Pokémona Pikachu w tej przygodzie. Fani mogą również spojrzeć na to, co nadejdzie w nowej serii animowanej, która będzie reprezentować wszystko, co kochają w animacji Pokémon, w tym akcję, przygodę, przyjaźń i oczywiście – Pokémony.

informacja prasowa

A oprócz tego w japonii zapowiedziano:

Specjalny 11 odcinkowy sezon kończący całą przygodę Asha i pokazujący co tam u niego po zdobyciu wszystkiego czego mógł zdobyć. Na nasze to jest właśnie opisane wyżej „Pokémon Ultimate Journeys: The Series”.

23 grudnia ma być wydany Pokemon Special dedykowany tylko Ashowi z podtytułem „The Distand Blue Sky”. Plakat wygląda fenomenalnie!

I na to wszystko… Tweet aktorki dubbingującej Asha:

Oglądacie anime? Czekacie na nowe odcinki w Paldei?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.