Lechonk nową maskotką Pokemon

Zastępuje Pikachu w obchodach roku Pokemon!

W ramach całorocznej kampanii marki, firma Pokémon Company International oferuje Trenerom na całym świecie kolejną możliwość do świętowania wydarzenia „Pokémon Together”. W ciągu 2023 roku, w ramach programu „Odkrywajmy Pokémony razem”, społeczność będzie mogła odkryć i dowiedzieć się więcej o unikalnych Pokémonach z całej serii. Pierwsze wydarzenie rusza już dziś, a jego bohaterem jest Pokémon typu normalnego Lechonk, który pojawił się w grach Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.

Aby uczcić wydarzenie „Odkrywajmy Pokémony razem: Lechonk”, firma Pokémon Company International opublikowała film, który pokazuje wrażliwość smakową tego uroczego Pokémona, który szuka jagód w swoim naturalnym środowisku. Fani mogą dowiedzieć się więcej o Lechonku tutaj.

Ponadto Trenerzy mogą poznawać Lechonka dzięki różnym ofertom produktów i wydarzeniom w grze, rozpoczynającym się dzisiaj i trwającym do kwietnia 2023 r.

Premiera rozszerzenia Pokémon TCG: Scarlet & Violet pełna atrakcyjnych promocji


Trenerzy będą mieli okazję poznać Lechonka, grając w najnowsze rozszerzenie najlepiej sprzedającej się gry Pokémon TCG, Scarlet&Violet, która jest dostępna od dzisiaj w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i specjalnych kolekcjach u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie na całym świecie. Nowe rozszerzenie, zainspirowane grami wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, zawiera zaktualizowaną wersję Pokémonów ex, mechanikę rozgrywki, w której występują Pokémony o wysokim HP, a także silnych atakach i zdolnościach, oraz wprowadza Tera Pokémon ex do Pokémon TCG.

Gry z Lechonkiem w roli głównej w Pokémon UNITE

Aby lepiej poznać Lechonka w Pokemon Unite, gracze mogą rzucać jagodę w pobliżu Lechonka, aby otrzymać ramkę z motywem Lechonka, naklejki i inne gadżety za darmo od 31 marca 2023 r., godz. 2:00 czasu CET do 18 kwietnia 2023 r., godz. 2:00 czasu CET.

Specjalny świąteczny kanał z animowanymi odcinkami serialu już dostępny w Pokémon TV

Aby uczcić zamiłowanie Lechonka do najbogatszych jagód, Trenerzy mogą znaleźć specjalny kanał w Pokémon TV z odcinkami serialu animowanego Pokémon przedstawiającymi jagody Pokémon .Odcinki są dostępne od teraz do 14 kwietnia w aplikacji Pokémon TV na urządzenia mobilne i system Nintendo Switch™ oraz na stronie watch.pokemon.com.Aby dołączyć do dyskusji „Odkryjmy razem Pokémony: Lechonk” z Trenerami z całego świata, fani są zachęcani do korzystania z #RazemWSwieciePokemonów online.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.