Karty Pokemon ponownie w McDonald’s!

I to już niedługo! A jakie karty czekają nas teraz do zdobycia?

Od kilku lat, co roku restauracje McDonald’s wrzucają do swoich zestawów dziecięcych Happy Meal karty i zabawki z Pokemonami. Mieliśmy już karty z figurkami, zestawami naklejek, pudełek i ramek, a ostatnio z zabawą Match Battle, która pozwalała grać kartami w trochę inny sposób.

Dzięki Saitonashiemu, który był na wycieczce w Niemczech, wiemy już jak będą wyglądały nowe zestawy Happy Meal z Pokemonami.

Karty będą wydawane w języku kraju w którym są sprzedawane – u nas będzie lepiej niż w Niemczech bo nasze karty będą angielskie – przez co więcej warte. Nadal nie powróciła do nas karcianka po Polsku, plany trwają, ale jeszcze nie wiemy kiedy.

Jak widać, będzie to kolejny zestaw Match Battle, z łącznie 15 kartami do zdobycia. Wszystkie będą z setów Scarlet i Violet i są to przedruki. Ich hologram będzie dokładnie taki jak zawsze w setach kart z McDonald’s – hologram cekinowy (widać wyraźnie na karcie Quaxlyiego – Kwaksa XD)

Niestety nie otrzymamy w tym zestawie już nic plastikowego, nawet gadżetu. Wszystko będzie papierowe („zabawka” też) a samo opakowanie boostera jak zawsze w maku będzie również papierowym opakowaniem.

Nie otrzymałem jeszcze oficjalnej informacji kiedy te zestawy trafią do nas, ale strzelam, że będzie to listopad – jak zwykle 😉 Jak tylko będę wiedział coś więcej – na pewno napiszę o tym na stronie 🙂

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.