Nowe karty Pokemon w McDonald’s – Match Battle 2022

Pokemon Match Battle, to nazwa setu, który w 2022 roku znajdziecie w restauracji McDonald’s.

Karty Pokemon w Maku są w Polsce praktycznie co roku. Czasami oprócz kart możemy dostać jeszcze figurki, plastikowe zabawki, albo jak ostatnio – karciankowe gadżety: naklejki, ramki, czy pudełka.

Tym razem w Maku przygotowane będą dla nas trochę inne zestawy kart Pokemon niż zwykle. Znowu czekają na nas boostery tak jak ostatnio (we wcześniejszych latach dostawaliśmy pojedyńcze karty), ale tym razem mamy set z nazwą i jest nią Match Battle.

W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie karty już były w Maku, czekamy kiedy będą w Polsce. W każdym zestawie Happy Meal znajdziecie booster z 4 kartami Pokemon – trzy z nich są normalne, a jedna jest holo. Do zebrania czeka 15 kart łącznie a 6 z nich są holo: (Rowlet, Gossifleur, Growlithe, Victini, Pikachu, and Smeargle).

W opakowaniu (swoją drogą znowu będą różne kolory opakowań) znajdziemy również monetę, ale jest ona… z kartonu. Czyli nie są to standardowe plastikowe monety Pokemon (albo metalowe w zestawach premium). Oprócz monety znajduje się gra która również jest papierowa. Tą grą jest właśnie Match Battle.

Ta moneta jest… papierowa. Nie ma żadnych refleksów, to co widzimy to… nadruk na papierze.

Sama zasada Match Battle polega na porównaniu kart między tobą a przeciwnikiem. Porównanie polega na wylosowaniu jednej ze statystyk i sprawdzeniu kto ma więcej (lub mniej). Nie jest to więc standardowa gra w karty Pokemon, ale bardziej w karcianą „wojnę”.

Niestety nie mamy jeszcze informacji kiedy zestawy Match Battle pojawią się w restauracjach McDonald’s w Polsce, ale podejrzewam że już bardzo niedługo. Karcianka Pokemon w Maku z reguły pojawia się u nas pod koniec roku, jesteśmy jednym z ostatnich europejskich krajów na liście, a karty nie dotarły jeszcze na cały kontynent.

Podobne wpisy

2 thoughts on “Nowe karty Pokemon w McDonald’s – Match Battle 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.