Hisuański Voltorb! W końcu przestał być wkurzony.

Dzisiaj został ujawniony kolejny Pokemon, którego póki co zobaczymy tylko w Pokemon Legends: Arceus. Stary, dobrze znany Voltorb, ale w wersji za starych dobrych czasów, kiedy jeszcze był szczęśliwy. Co mu życie zrobiło?

Według oficjalnego opisu wzorowany jest na hisuańskim Poké Ballu i jest bardzo przyjacielski.
Zastanawiam się czy dzięki temu będzie można go łatwiej złapać, zanim jednak się wkurzy jak dobrze nam znana forma z Kanto, która na złość nam potrafi poświęcić się tylko ku naszej krzywdzie, korzystając z ruchu Self-Destruct.

Osobiście w pierwszym momencie poczułem się skonsternowany, Voltorb zawsze był płaską kulą, a tutaj dostał wypukłości. Nie mówiąc już o tym, że jego mimika sprawia, że zastanawiam się, czy on się cieszy czy płacze. Najdziwniejsze moim zdaniem są jego typy. Mimo tego, pozostając pokemonem elektrycznym, zyskał też typ trawiasty. Czy znaczy to, że pokeballe w Legends były tworzone nie z metalu, a z drewna? W ogóle czy pokeballe są z metalu? Przecież można je tworzyc z Apricornów, nie ze stali.

To kolejna hisuańska forma która mi się podoba, i ogólnie uważam, że regionalne formy pokemonów to jedna z lepszych decyzji w tej marce. Ciekawostką jest też fakt, że występuje w różnych rozmiarach

A jak się nowy-stary Voltorb podoba Wam?

Podobne wpisy

2 thoughts on “Hisuański Voltorb! W końcu przestał być wkurzony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.