Aktualizacja Pokemon Home – teraz przeniesiesz swoje Pokemony z Hisui!

Aplikacja Pokemon Home – jedyne aktualne miejsce do przenoszenia i magazynowania Pokemonów z Nintendo Switch – doczekała się aktualizacji do wersji 2.0.

Aktualizacja czekać na was będzie w wersji mobilnej oraz na konsoli Nintendo Switch. Wersja 2.0 pozwala na przenoszenie Pokemonów z gier (i do gier) Pokemon Brilliant Diamond/Shining Pearl oraz Legends: Arceus. Nie trzeba nic dodatkowo płacić, czy zbierać energię jak w Pokemon GO, żeby przerzucić kilka Pokemonów. Wszystko jest dostępne od razu i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przenieść od razu 800 Pokemonów z najnowszych gier! (oczywiście, jeśli posiadacie płatny plan)

Gdzieś tam po drodze były plotki, że do przeniesienia Pokemonów z nowych gier, będą potrzebne jakieś specjalne Pokeballe, albo specjalna energia. Na szczęście przenoszenie jest po staremu, tak samo jak w grach Pokemon Sword i Shield. W każdej chwili możecie przenieść Pokemony z gry i do gry. Co ciekawe, tak samo jak przy wcześniejszych grach, przy przenoszeniu nie musicie mieć włożonego kartridża z grą. Informacje o Pokemonach zapisane są w pamięci konsoli.

Aktualizacja wprowadziła również kilka zmian w samej aplikacji (zwłaszcza mobilnej). Pojawiły się nowe zadania do wykonania, a Pokedex został podzielony na Pokedex gier. Teraz już nie tylko livedex się liczy, ale również to, czy skompletowaliśmy Pokemony występujące w tych konkretnych grach. Fajnie to wygląda i wprowadza element kompletacji na wyższy poziom. Mi się podoba 🙂

Aplikacja jest cały czas darmowa, ale pozwala na trzymanie 30 Pokemonów. Jeśli chcecie ich trzymać 3000, należy zapłacić kilka dolarów rocznie (albo miesięcznie, bo subskrypcja jest też miesięczna).

Więcej o Pokemon Home znajdziecie w naszym Poradniku!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.