[GIVEAWAY] Testujemy Goodrę oraz Umbreona w Pokemon Unite – do zdobycia kody na Pokemony!

Zapraszam na wspólną zabawę w Pokemon Unite w ten piątek i sobotę! Do zdobycia będą kody – licencje na Pokemony Goodra oraz Umbreon!

Pokemon Unite jest jedną z wyżej ocenionych przeze mnie gier. Cały czas bawię się przy nich bardzo dobrze i zaskakuje mnie jak fajnie gra się w Pokemonowego LoLa, nawet po roku (a nie długo już dwa lata) po jego wydaniu!

W najbiższy piątek i sobotę (a może nawet i niedzielę) mam zamiar powrócić do grania, by przetestować nowo wydanego Umbreona. Zapraszam do wspólnej zabawy na moim kanale na twitchu oraz na discordzie, bo do zdobycia będą kody – licencje – żebyście sami mogli całkowicie za darmo mieć w swojej kolekcji oba te Pokemony – Goodrę oraz Umbreona!

Na livestramie odbędzie się losowanie, gdzie wygrany otrzyma kod na wybranego Pokemona. Zapraszam bardzo serdecznie, bo są duże szanse na zwycięstwo!

Oczywiście razem ze mną będziecie mogli ograć kilka gier w Pokemon Unite w trakcie livestreamów. Porozmawiamy też wspólnie o wszystkim co chcecie na naszym czacie głosowym na discordzie.

Zapraszam w ten piątek, sobotę a może i nawet niedzielę – od godziny 21:00! Każdy z was jest zaproszony! Każdy z was ma szansę na super zabawę i wyjście z livestreama z nowym Pokemonem!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.