Kolejne Eeveelucje w Pokemon Unite!

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że Festiwal Eevee — koncentrujący się na Pokémonach Ewoluujących — wkrótce pojawi się w Pokémon UNITE. Trenerzy mogą spodziewać się nowego ekscytującego trybu szybkich bitew, pojawienia się w grze ewolucji Eevee, Umbreona i Leafeona, przepustki bojowej 16 i nie tylko. 

Umbreon, Leafeon i inni dołączają do walki

Aby uczcić Festiwal Eevee, Umbreon dołączy do walki 25 maja, a Leafeon 8 czerwca. Weź udział w festiwalu Eevee i wypróbuj te nowo dodane ewolucje!
Trenerzy mogą również spodziewać się Inteleona, który pojawi się w przyszłości. Ale na informację kiedy – musimy jeszcze poczekać 🙂

Debiut bitwy Eevee Appeal-o-rama

W ramach Festiwalu Eevee bitwy Eevee Appeal-o-rama będą dostępne od 25 maja od 9:00 czasu CET do 23 czerwca do 01:59 czasu CET. W tym nowym trybie szybkiej bitwy wszyscy gracze (w obu drużynach) grają jako ewolucje Eevee, takie jak Espeon, Umbreon, Leafeon, Glaceon lub Sylveon. Dzikie Eevee będą rozsiane po całej mapie, pojawi się także Gigantamax Eevee. Gracze mogą również zdobyć nagrody, takie jak kawałki puzzli z licencją Unite, których można użyć do odblokowania licencji Unite dla Espeona, Glaceona lub Sylveona po zdobyciu 10 puzzli.


Dopasowane stylizacje Holowear w kratkę

Urocze ubrania Holowear dopasowane do tych ewolucji Eevee będą dostępne w grze. (To dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi i nie chcą mi ich oddać)

  • Styl w kratkę: Glaceon – dostępny 11 maja
  • Styl w kratkę: Espeon – dostępny 18 maja
  • Styl w kratkę: Sylveon – dostępny 25 maja
  • Styl w kratkę: Umbreon – dostępny 25 maja
  • Styl w kratkę: Leafeon – dostępny 8 czerwca

Przepustka bojowa 16

Wkrótce dostępna będzie nowa przepustka bojowa, dzięki której gracze będą mogli stawiać czoła wyzwaniom i zdobywać nagrody. Od 12 czerwca, 2:00 czasu CET do 21 lipca, 01:59 czasu CET,  Trenerzy mogą zdobyć Styl arystokratyczny: Pana mima i Styl rycerski: Scizor Holowear, a także elementy stylu rycerskiego dla Trenera z przepustki premium na ten sezon.

Więcej wydarzeń już wkrótce!

  • Powrót Pika Party – 23 czerwca o 2:00 czasu CET – 21 lipca o 01:59 czasu CET
  • Nadchodzące Dni Pokémon UNITE – 3 czerwca i 4 czerwca

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.