Electric od Katy Perry już wydany!

To specjalny utwór skomponowany na 25-lecie serii Pokemon!

Niedawno swój koncert miał Post Malone. Pisałem o tym, że wyszedł bardzo fajnie, z jego okazji można było też zdobyć specjalnego Pikachu do gier Pokemon Sword i Shield (niedawno wyszła tam aktualizacja).

Natomiast jak już pisałem wcześniej – z okazji 25 lecia serii, marka Pokemon zaprosiła znanych wykonawców do stworzenia składanki specjalnie skomponowanych piosenek nawiązujących do kieszonkowych stworków. Pierwszą zapowiedzianą gwiazdą, jeszcze przed Post Malone była Katy Pery i właśnie dzisiaj możemy posłuchać jej piosenki!

Katy Perry – Electric

Dostępna jest już piosenka Electric, której twórczynią jest znana Katy Perry. Piosenka dostępna jest na YT oraz w różnych serwisach strumieniowych.

A na YT jest bardzo fajny, lekki teledysk z Katy Perry i jej Pikachu, pomagającej… młodej Katy Perry i… jej jeszcze nie wyewoluowanego Pichu, wzbijać się na szczyt kariery.

Sama piosenka jest bardzo fajna i lekka, bardzo “letnia”, ale podoba mi się trochę mniej niż Only Wanna Be With You, które skomponował wcześniej Post Malone.

Piosenkarka pochwaliła się również kilkoma klipami i wpisami na Twitterze, zachęcam do zerknięcia!

https://twitter.com/katyperry/status/1393055026168299528

PS: A tak to skomentowali u mnie na discordzie:

To było pomocne?

Dzięki za informację!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.