Koncert Post Malone na 25-lecie Pokemon + śpiewający Pikachu!

Dzisiaj o 1 w nocy odbył się koncert Post Malone z okazji 25-lecia Pokemonów. Oglądaliście go na żywo?

https://www.youtube.com/watch?utm_source=us_pressrelease&utm_medium=pr&utm_campaign=p25&utm_term=countdown&v=wtQx4R2M2iw&feature=youtu.be

Wirtualny koncert zapowiadany był już kilkanaście dni wcześniej. Niedawno też wyszła piosenka (moim zdaniem bardzo fajna) zapowiadająca całą płytę muzyczną, która planowana jest w tym roku właśnie z okazji 25-lecia Pokemonów.

Fani zapewne spodziewali się pełnoprawnego koncertu na jakieś 90-100 minut, niestety całość trwała tylko 13 minut. Mimo to, muszę przyznać, że wszystko było ładnie skomponowane i przypominało rzeczywiście wirtualną imprezę. Szkoda, że wzorem koncertów, które odbywają się w grze Fortnite, nie można było uczestniczyć wraz ze znajomymi w całej zabawie bardziej, niż tylko poprzez oglądanie filmiku na Youtube…

https://youtu.be/nQCRYhO7JNE

Post Malone, Katy Perry i… J Balvin

Końcówka koncertu Post Malone zapowiedziała jeszcze jednego wokalistę, który będzie miał swój muzyczny udział z okazji 25-lecia Pokemonów. Jest nim J Balvin, który na jesień wypuści kompilację swojej części muzycznej dotyczącej Pokemonów. Na ten moment nie mamy jeszcze nawet próbki muzycznej, jak to było w przypadku poprzednich wokalistów, ale możemy „zarezerwować” sobie dostęp do albumu klikając tu.

Śpiewający Pikachu GRATIS!

Oprócz tego, gracze gier Pokemon Sword/Shield mogą odebrać teraz specjalnego Pikachu znającego ruch „Sing” (śpiew), którego normalnie nie może się nauczyć. To taka pamiątka po koncercie. Łapcie go za pomocą „Mystery Gifta”, kod na screenie poniżej:

Więcej informacji o 25-leciu Pokemon znajdziecie w naszym newsie, oraz na oficjalnej stronie.

A pamiętacie, jak było na 20-leciu?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.