BoosterPoint.pl dołącza do polecanych przez serwis WAW Pokemon sklepów z kartami i gadżetami Pokemon!

Lubię pisać o dobrych rzeczach związanych z Pokemonami, więc dzisiaj napiszę wam o dobrym sklepie w którym kupicie oryginalne karty Pokemon.

A o samych kartach pisałem już wiele, ostatnio nawet o strasznie perfidnych podróbkach kart Pokemon nad morzem. Dołączyłem również do akcji OryginalneKarty.pl, która promuje porządne sklepy z kartami Pokemon. Ja jednak jestem bardzo wybredny i dany sklep polecam tylko w wyjątkowych przypadkach. Mam kilka swoich najlepszych i ulubionych sklepów, a BoosterPoint właśnie do nich dołącza.

Właścicielem sklepu jest Karol, którego niektorzy starzy Pokefani mogą znać pod pseudonimem GlossyGem. Jak sam pisze o sobie na stronie sklepu:

Za powstaniem BoosterPointa stoi nie byle kto, bo twórca działającego lata świetlne temu portalu informacyjnego MPoke – kontynuacji znanego i cenionego MPokemona. Nie obce są nam też wspaniałe fora, takie jak: Forum Revival, Pokemon Valhalla czy Pokemon Polska i PokeSerwis.

https://boosterpoint.pl/o-nas/

Ja wykonałem swoje pierwsze zamówienie i sami możecie zobaczyć efekty na poniższym filmie!

A żeby było mało, załatwiłem wam 3% zniżki na całą kategorię/serię Obsidian Flames! Kod jest ważny do 10.08.2023 do końca dnia. Łączy się z produktami w promocji, czyli: jak coś ma 11%, to kod pogłębia rabat jeszcze o 3%! Nie ma warunku minimalnego zamówienia, może to być 1 booster i dostanie się zniżkę. Lista produktów objętych promocją dostępna jest na stronie: https://boosterpoint.pl/pokemon-tcg/scarlet-violet-pokemon-tcg/obsidian-flames-obf-tcg/

Kod który trzeba podać przy zamówieniu to: vulpi

W sklepie znajdziecie nie tylko karty Pokemon, ale także oficjalne i licencjonowane gadżety z Pokemonami jak chociażby kieliszki na wódkę szklaneczki do espresso z logiem Pokemon. W przyszłości pojawią się również maskotki, czy pojedyńcze karty Pokemon do kupienia i uzupełnienia swojej kolekcji!

A do tego program lojalnościowy!

W sklepie BoosterPoint dostępny jest program lojalnościowy dla stałych klientów. Tak więc jeśli kupujecie często – możecie liczyć na dodatkowe bonusy!

Więcej o programie lojalnościowym znajdziecie na tej stronie!

Mam nadzieję, że kolejne sklepy dołączą do zaczytnego grona polecanych sklepów (a więcej o polecanych sklepach już niedługo w specjalnym artykule!)

Podobne wpisy

One thought on “BoosterPoint.pl dołącza do polecanych przez serwis WAW Pokemon sklepów z kartami i gadżetami Pokemon!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.