Zestaw Pokemon Clip’N’Go – Figurka z Pokeballem – recenzja

Zestawy Clip’N’Go mogą pochwalić się wieloma dodatkami – dzisiaj recenzuję dla was figurki z Pokeballem!

Od pewnego czasu pokazuję wam, jakie zabawki Pokemon można kupić w Polsce. Niedawno recenzowałem Pas Pokemon z Pokeballami oraz zestaw dodatkowych figurek. Teraz mam dla was zestawy dodatkowe – Figurka+Pokeball, które świetnie uzupełniają całą kolekcję Clip’N’Go!

Na ten moment w sklepach możemy kupić jeden z sześciu zestawów figurek firmy Jazwares z Pokeballami: Pokeball + Morpeko, Charmander, Bulbasaur, Squirtle, Jigglypuff lub Vulpix. Pokeballe idealnie pasują do Pasa Clip’N’Go (możemy na pasie zmieścić aż 6 sztuk na raz). Figurki też są dopasowane wielkością do samych Pokeballi.

Do zestawów dołączona jest ulotka informacyjna (w języku angielskim), która pokazuje pozostałe do zakupu figurki (łącznie jest 55 sztuk, a podejrzewam, że będzie ich więcej w przyszłości).

Same zestawy są bardzo dobrze zabezpieczone przed ewentualnym zniszczeniem. Opakowanie jest odpowiednio wyprofilowane, by nawet podczas przypadkowego upadku produktu – nie zniszczyło się wnętrze. Samo otwieranie produktu jest banalnie proste i poradzi sobie z nim każde dziecko.

Figurki są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa zabawek. Nadrukowane twarze są zrobione bardzo profesjonalnie. Figurki są niedużej wielkości (w całej serii są też większe), więc niestety nie ruszają się ich elementy (łapki, czy ogonki).

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.