Uzupełnij swoją kolekcję Pokemon o Battle Figure Multi Pack! Recenzja

Niedawno recenzowałem Pas Pokemon Clip’N’Go w którym można umieszczać figurki Pokemonów w Pokeballu. Teraz chciałbym przedstawić wam zestaw uzupełniający składający się z ośmiu figurek Pokemon!

Figurki wyprodukowała firma Jazwares i dostępne są w polskich sklepach. W skład zestawu wchodzą dwie duże figurki – Magikarp (z podstawką), Vaporeon oraz 6 mniejszych – Pikachu, Jigglypuff, Cubone, Sobble, Grookey oraz Scorbunny.

Wszystkie wykonane są z tworzyw sztucznych. Największe figurki mają ruchome elementy – Magikarp ma gumowe płetwy i ruchomy ogon, a Vaporeon – ruchome łapki.

Mniejsze figurki mieszczą się bez problemu do Pokeballa, który możemy kupić w zestawie z pasem lub osobno z innymi Pokeballami. Tworzy więc to integralny zestaw zabawek bitewnych!

Figurki nie zawierają niebezpiecznych elementów elektrycznych.

Muszę przyznać, że zaskoczony jestem jakością wykonania. Nadruki buziek na figurkach oraz ich kolorowanie wygląda bardzo porządnie. Figurki są też odpowiednio zabezpieczone, by nie zniszczyły się w transporcie. Może być wymagana pomoc rodziców przy ich wyciąganiu z pudełka!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.