Wróciły puszki z Shining Fates! Ale w jakiej cenie (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Shining Fates zaczyna pojawiać się w końcu na rynku. Niestety ceny nie są zachęcające, ale chyba jeszcze nie jest tak źle.

Na moim fanpage na facebooku, Bartek napisał do mnie prywatną wiadomość:

Poszedłem od razu sprawdzić i SĄ! Tak są! Ale cena nie napawała mnie optymizmem. Nie było źle, ale nie było też super idealnie. Postanowiłem więc porównać ceny puszek Mini Tins z Shining Fates i zobaczy gdzie są najtańsze, a gdzie najdroższe. Postanowiłem wybrać miejsca, które znam i w których kupuje, więc jeśli znacie jakiś sklep, który ma taniej, lub drożej – zostawcie info w komentarzach!

Najtaniej? TYLKO W ZESTAWIE!

Najtańszą ofertą puszek Mini Tins z setu Shining Fates znalazłem w Poznańskim sklepie Basanti. Tam jednak musimy kupić od razu 5 sztuk (każda z inną grafiką). Kupując je, płacimy od razu 349 złotych, co daje 69,80 PLN za puszkę i jest to cena najtańsza jeśli chodzi o sklepy, które znalazłem. W tej cenie otrzymujemy 10 sztuk boosterów Shining Fates, co daje 34,90 PLN za booster i jest to świetna cena jak za ten dodatek!

LootQuest też ma dobrą ofertę, ALE:

Sprawdziłem również LootQuest, o którym mówił Bartek. Rzeczywiście są tam wszystkie puszki, a cena za sztukę wynosi 79,99 PLN, co daje 39,99 PLN za booster. I jest to dość w porządku cena porównując chociażby Allegro (o tym zaraz napiszę niżej). Jednakże strasznie boli, że puszki Shining Fates są tak strasznie drogie w porównaniu do innych puszek co widać na foto poniżej. Nie mam sklepowi tego za złe, wiadomo, że set wyceniony jest dużo wyżej, a przypomnę – cena za booster 40 złotych jest akurat „w porządku”, natomiast, jeśli zależy wam na puszkach, a nie na boosterach, to wybierzcie inne dodatki, które sklep też posiada:

Niekonsekwencja w ustalaniu cen przez LootQuest jest ciekawa 🙂

Allegro? Są lepsze aukcje i gorsza aukcje. Ale zdecydowanie jednak te gorsze.

Nie lubię kupować kart na Allegro, bo można się naciąć na niezłe przekręty. Ostatnio widziałem super fajne puszki z Shining Fates w super cenie 50 złotych za sztukę, ale nikt nie napisał, że puszki były niemieckie i znajdowały się w nich karty w języku niemieckim. Sugerowało to tylko jedno zdjęcie, które było schowane głęboko w aukcji. Uważajcie na zakupy na Allegro, można tam znaleźć tańsze produkty, ale też podrobione o czym piszę w artykule o podróbkach kart Pokemon.

Po wyszukiwaniu puszek na Allegro, ku memu zaskoczeniu pojawiają się najwyższe ceny – 80, 90 i 99 złotych. Z tym, że te tańsze nie oferują usługi Allegro Smart, lub są sprzedawane przez niezweryfikowanych sprzedawców, którym nie ufam. Są też jeszcze tańsze puszki – a jakże – bez boosterów! Uważajcie na nie! Pilnujcie się też przy zakupach z Allegro Lokalnie, które jest takim trochę OLX, na którym już w ogóle nie ma weryfikacji sprzedającego! Generalnie nie polecam jednak Allegro..

Ku mojemu zaskoczeniu isa w ogóle nie ma puszek (albo ja nie potrafię ich znaleźć, no ale kurcze szukałem intensywnie!). Zanim też zaczniecie pisać, że na przykład PIWNICZAKI MaJą PuSzKi Po 54 ZŁOTEEEE CZEMU O NICH NIE PISZESZ, pragnę tylko dodać, że piszę wyłącznie o aktualnie dostępnych produktach, a nie tych, których nie ma za nierealną cenę 😉

Znaleźliście gdzieś puszki taniej? Albo zdecydowanie drożej? Pochwalcie się koniecznie w komentarzach!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.