Sprawdzę figurki Pokemon! Już w sobotę zapraszam na livestream!

W sobotę 20 marca 2021 zapraszam Was na unboxing, pierwsze opinie i recenzję figurek Pikachu i Eevee firmy Jazwares!

Figurki są oryginalnie zapakowane i czekają na otwarcie i zapoznanie się z nimi!

Oryginalny, licencjonowany Pikachu oraz Eevee, są interaktywnymi figurkami o wielkości mniej więcej Funko POPów (tyle, że wyglądają zdecydowanie lepiej) Pisałem już wcześniej, że są dostępne oficjalnie w Polsce w sklepach oraz sprzedaży wysyłkowej!

Mój Partner Pikachu (chociaż ja dałbym „Mój Przyjaciel Pikachu” ponieważ brzmi lepiej, mimo, że w oryginalnym tłumaczeniu jest „My Partner Pikachu”) zgodnie z opisem na opakowaniu rusza uszkami i łapkami, ma podświetlany ogon i policzki oraz mówi „pika pika!” w formie aż 19 różnych emocji! Ma również 3 sensory dotykowe! Oczywiście, że to sprawdzę!

Mój Partner Eevee rusza głową, uszkami i ogonem i wypowiada swoje imię. Ma jeden sensor dotykowy, ale też mikrofon na który podobno reaguje. Z opisu brzmi jakby umiał trochę mniej niż Pikachu, ale to może być zwodnicze – samemu to ocenię 🙂

Jak widzicie, czeka nas fajna zabawa! Tym bardziej, że obie figurki (nierozpakowane) będą do zdobycia dla Was na moim livestreamie! Czeka was fantastyczny i darmowy giveaway! Zachęcam bardzo serdecznie do odwiedzenia mojego kanału na twitchu! Unboxing startuje 20 marca (sobota) o godzinie 18:00.

Do figurek dołączę również karty Pokemon z Pikachu i Eevee (w tym promocyjną kartę PROMO Eevee, wartą ponad 50 złotych!)

Oczywiście na livestreamie będziecie mogli zadawać pytania związane z figurkami, lub pomęczyć mnie, bym wykonywał jakieś ciekawe akcje z nimi! Przetestujmy je i zobaczmy jakie mają fajne opcje!

https://www.youtube.com/watch?v=6FtrnulA2b8&feature=youtu.be

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.