WAW Pokemon świętuje 9 lat istnienia!

Tak jest! Dzisiaj świętujemy 9 lat od powstania serwisu WAW Pokemon! Co to była za historia!

Serwis WAW Pokemon powstał dokładnie 22 kwietnia 2014 roku. Inauguracyjny wpis wrzucił Listva, który razem ze mną zakładał serwis.

Pierwotnie WAW Pokemon był serwisem społecznościowym, w którym użytkownicy mogli rejestrować się i samemu dodawać krótkie wpisy lub artykuły, jakby byli na twitterze, lub facebooku. Po pewnym czasie powstały też fora i kanały tematyczne.

Formuła wyczerpała się pod koniec 2015 roku i zamieniliśmy się w serwis typowo fanowski – z artykułami i projektami, bez części społecznościowej. Taka forma prowadzona jest do dzisiaj.

W ciągu tych wielu lat byliśmy na niezliczonej ilości imprez. Byliśmy na Pyrkonie, WGW, Niuconie, AnimeConie, Polconie, PGA, a także tworzyliśmy własne imprezy jak: Pokemony na raz.

Na samej stronie znajdziecie aż 370 artykułów (!) w których piszemy o grach Pokemon, karciance, oryginalnych kartach, magazynach Pokemon, zabawkach Pokemon, ciuchach z Pokemonami i wszystkim co dotyczy Pokemonów w Polsce! Bo właśnie WAW Pokemon to jedyny serwis, który tak szeroko pisze o Pokemonach w Polsce i o tym, co na naszym podwórku się dzieje!

Nasza praca na pewno nie idzie na marne. W ciągu 9 lat odwiedziliście nas ponad 750 TYSIĘCY razy (statystyki Google Analytics, serwerowe pokazują ponad 1 200 000!), za co bardzo serdecznie dziękuję!

Oczywiście to nie koniec i na pewno jeszcze wiele razy przeczytacie co się dzieje w Polskich Pokemonach – bo przecież dzieje się cały czas i coraz więcej! A ja już nie mogę doczekać się kolejnego świetnego roku razem z Wami w serwisie WAW Pokemon!

Podobne wpisy

2 thoughts on “WAW Pokemon świętuje 9 lat istnienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.