Set Scarlet & Violet—Twilight Masquerade ma swoją premierę dzisiaj!

Set o którym pisałem niedawno – Twilight Masquerade ma dzisiaj swoją premierę i jest dostępny w sklepach!

Rozszerzenie gry karcianej Pokémon Trading Card Game: Scarlet & Violet—Twilight Masquerade ma swoją premierę dzisiaj wraz z legendarnym Pokémonem Ogerponem zaprezentowanym po raz pierwszy w Pokémon TCG. Rozszerzenie jest dostępne od dziś u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Z powodu premiery, oficjalna strona karcianki zaprezentowała również tapety na telefony i komputery, które możecie pobrać z tej strony.

W secie możecie znaleźć wiele ciekawych kart. Sam opis nowych zestawów brzmi:

Scarlet & Violet—Twilight Masquerade gracze mogą spodziewać się spotkania z Okidogi, Munkidori, Fezandipiti i wieloma innymi bohaterami po raz pierwszy w Pokémon TCG. Te Pokémony zostały pierwotnie odkryte w The Hidden Treasure of Area Zero Część 1: The Teal Mask DLC w grach wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.
 
Ponadto, Legendarny Pokémon Ogerpon pojawi się również w Scarlet & Violet—Twilight Masquerade jako cztery różne Tera Pokémony ex typu Trawa, Ogień, Woda i Walka, oparte na czterech maskach. Gracze będą mogli walczyć z różnymi typami Ogerpona ex, używając Maski Ogra, nowej karty Przedmiotu, która umożliwia im zamianę dowolnego Ogerpona ex w grze na innego Ogerpona ex ze stosu kart odrzuconych.
 
Rozszerzenie Scarlet & Violet—Twilight Masquerade jest już dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie na całym świecie.

W zestawach jest także Elite Trainer Box oraz odpowiednio wyglądające boostery:

Podobne wpisy

One thought on “Set Scarlet & Violet—Twilight Masquerade ma swoją premierę dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.