Rzuć wyzwanie Sandy Shocks i Iron Throns w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet!

Od piątku, 24 maja od godziny 00:00 UTC do niedzieli, 26 maja 2024 roku godziny 23:59 UTC, zmierz się z tymi Pokémonami w 5-gwiazdkowych bitwach Tera Raid! Sandy Shocks pojawi się w bitwach Tera Raid w grze Pokémon Scarlet, a Iron Thorns pojawi się w bitwach Tera Raid w grze Pokémon Violet. Pokémony te będą miały różne typy tera, więc przygotuj się mądrze, zanim rzucisz im wyzwanie!

  • 5-gwiazdkowe bitwy Tera Raid będziesz mógł znaleźć po ukończeniu głównego wątku fabularnego Pokémon Scarlet lub Pokémon Violet. Jeśli nie ukończyłeś głównego wątku fabularnego, nadal możesz brać udział w bitwach Tera Raid, dołączając do innych trenerów w trybie wieloosobowym.   
  • Możesz uczestniczyć w bitwach Tera Raid przeciwko Pokémonom, które nie pojawiają się w wersji gry, w którą grasz, dołączając do bitwy Tera Raid prowadzonej przez trenera z przeciwną wersją gry.   
  • Płatne członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane oddzielnie) jest wymagane do udziału w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online. Obowiązują warunki. Więcej informacji na stronie https://www.nintendo.com/switch-online.  
  • Wydarzenia Tera Raid Battle będą miały miejsce tylko w regionie Paldea.  

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnych stronach Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.